West Brom – Huddersfield Preview

V nedeľu pred kamerami Digi Sportu (zápas pôjde LIVE na Premier Sport o 13:00) sa stretnú dva celky, ktoré v posledných 2 rokoch vypadli z Premier League. West Brom v sezóne 2017/2018 a Huddersfield sa porúčal v minulom roku.

Huddersfield v predposlednej sezóne oba zápasy z nimi zvládol; doma 1:0 gólom Van La Parru, ktorý prestúpil pred časom do CZ Belehrad a vonku vyhral 2:1 (znova La Parra a Mounie). To ale boli časy, keď Huddersfield vedel premieňať šance a nejaké tie góly aj dal. Teraz je to už všetko inak.

Je úplne zbytočné písať nejaké šťtatistiky – fanúšikovia Huddersfieldu si myslím už ani nevedia spomenúť kedy ich borci naposledy vyhrali v súťažnom zápase – tak si môžeme na to spomenúť spolu – bolo to 26.2.2019 … (gól v nadstavenom čase Mounie).

West Brom začal túto sezónu naozaj dobre a v 7mich zápasoch ešte neprehral (3-4-0). Huddersfield  úplne tragicky a získal len jeden bodík a so Stoke sú spoločne na dne tabuľky. V diskusiách sa začínajú ozývať aj hlasy, či Terriers neskončia v League One.

Nebudem tento zápas tipovať ani spomínať nejaké konkrétne tipy ale myslím, že pri streleckej impotencii hosti sa nič iné ako 1ka nedá čakať. Nepomohla ani výmena manažérov a pod novým manažérom Huddersfield vôbez nezvládol posledný domáci zápas, keď znova nedal gól a dostal 2 kusy, hoci štatisticky bol na tom lepšie ako Sheffield Wed.

Preview z dielne domácich: https://www.htafc.com/news/2019/september/match-preview-west-brom-a/

Preview z dielne West Brom Albion: https://www.wba.co.uk/news/2019/september2/albion-v-huddersfield-match-preview/

O zápase si môžete podiskutovať na webe: www.nasetipy.com

Leave a Reply