Watford – Huddersfield preview

Týmto zápasom sa prehupneme do druhej polovice súťaže. Obaja sú oddýchnutí. Prestávka súťaže bola spôsobená FA Cupom, v ktorom Huddersfield doma prehral s Plymouthom a Watford na Old Trafforde.

Watford má v tabuľke o 6 bodov viac. Je na 6.mieste. Huddersfield sa niekde motá okolo stredu tabuľky. V sumáre ale Watford vyhral len o 1 zápas viac ako Huddersfield. Zatiaľ je na postupovom mieste do Play Off.

Pred Vinocami Huddersfield Watford doma porazil 2:0. Bol outsiderom a v zápase nebol lepším ale mal šťastie. Watford minulú sezónu vypadol z PL. Predtým títo dvaja sa stretli v PL, kde v prvej sezóne 2017/18 Huddersfield vyhral oba zápasy a vdruhej, keď Huddersfield vypadol, tak oba zápasy prehral.

Formu majú obaja rovnakú – z posledných 5 zápasov v lige 2-1-2. Huddersfield aj v FA Cupe prehral zápas, v ktorom vyhrával. V lige s Readingom polčas 1:0 a potomv priebehu 13 minôt v 2.polčase dostal 2 góly a dovi dopo. Watford to isté v lige. Vo Swansee vyhrával 1:0. Gól do šatne domácich na 1:1 a následne v 67.minúte ich druhý gól pochoval a Swanseu deportoval na 2.miesto v tabuľke.

Oficiálne previews: https://www.htafc.com/news/2021/january/preview-watford-a/ + https://www.watfordfc.com/match-preview/watford-mens-team-huddersfield-town-first-team-2021-01-16

Ako hrali obaja posledné zápasy v lige:

Predpokladané zostavy:

Watford:
Foster; Navarro, Troost-Ekong, Sierralta, Ngakia; Sarr, Chalobah, Hughes, Zinckernagel; Pedro, Deeney

Huddersfield Town:
Schofield; Pipa, Edmonds-Green, Sarr, Toffolo; Hogg, Eiting; Mbenza, Bacuna, O’Brien; Campbell

Zaujímavosti:

  • V posledných 17 vzájomných zápasov od roku 1995 Huddersfield vyhral 9 a prehral 7x.
  • Celkovo z 31 vzájomných zápasov Huddersfield vyhral 15x a prehral 11x.
  • Obaja hrali v lige spolu pred necelým mesiacom, Huddersfield vyhral doma 2:0.
  • V posledných 6 domácich zápasov Watfordu Huddersfieldom bol over 2,5.
  • V posledných 4 zápasoch Watfordu doma v lige bol under 2,5.
  • V posledných 3 zápasoch Huddersfieldu v lige bol over 2,5.
  • V posledných 11 domácich zápasov Watford prehral iba raz.
  • Huddersfield v lige nevyhal vonku už 6 zápasov.

Sumár: Watford má určite postupové ambície a v tomto zápase by mal bodovať naplno. Kurz na ostrú 1 je okolo 1,7. Myslím, že v zápase bude mať znova prevahu vo všetkých aspektoch. Reálne šance vidím aj na tip over 2,5 a Watford 1 + over 1,5g, kde sú kurzy okolo 2. Viacero analýz som videl s tipom 3:1, takže aj obaja dajú gól stojí za zmienku.

Tiket na inšpiráciu: https://www.tipsport.sk/tiket?idu=-70292892011&idb=1134185&hash=10b41fc0&affid=DQ8y7F3ACjPBANXuxUjSSg%3D%3D

Zápas sa začína v sobotu o 16:00.

O zápasoch si môžete podiskutovať tu: http://www.nasetipy.com/

Manažér o zápase:

Leave a Reply