Swansea – Huddersfield preview

V 5.kole sa predstavíme na štadióne Swansei, ktorá v tejto sezóne ešte neprehrala. Swansea je kvalitné mužstvo, ktoré v 2011-2018 hralo najvyššiu súťaž.

Minulú sezónu najskôr Huddersfield remizoval dom so Swanseou 1:1. V tomto zápase sme boli lepším, mali sme jasnú prevahu. V Odvete Swansea porazila Huddersfield 3:1. Bol to vyrovnaný zápas a rozhodlo sa v posledných minútach zápasu. V 80.minúte bolo ešte 1:1.

Huddersfield nezačal sezónu dobre – prehra s Norwichom, prehra v Brentforde. Následne doma porazili Nottingham a v poslednom zápase remizvali v Rotherhame – v zápase kde sme mali jasne vyhrať, nebyť impotencie v koncovke.

Swansea v 1.ligovom kole porazila Preston na jeho ihrisku, následne doma len bezgólovo s Birminghamom. Posledné 2 zápasy bodovala naplno – výhra vo Wycombe 1:0 a v ťažkom zápase s Millwalmom doma 2:1.

Oficiálne preview: https://www.htafc.com/news/2020/october/preview-swansea-city-a/

Highlighty z minulej sezóny: https://www.swanseacity.com/news/throwback-swansea-city-v-huddersfield-town-highlights-2019-20

Posledných 5 zápasov medzi týmito súpermi:

Predpokldané zostavy:

Swansea City:
Woodman; Cabango, Rodon, Guehi; Roberts, Smith, Grimes, Bidwell; Gibbs-White; Ayew, Lowe

Huddersfield Town:
Hamer; Pipa, Stearman, Sarr, Toffolo; Eiting, Hogg; Mbenza, Bacuna, Koroma; Campbell

Zaujímavosti:

  • Huddersfield naposledy vyhral nad Swanseou v novembri 2007, keď obaja hrali v League One.
  • V 16 vzájomných zápasoch má Huddersfield jemne navrh (6W,5L). Na Liberty štadióne to je pre Huddersfield ale horšie (2W 2D 4L).
  • 5 z posledných 6 vzájoných skončilo underom 2,5.
  • V tejto sezóne Swansea zo 4 zápasov až v troch nedostala gól.

Sumár: Vyzerá to na jasnú 1ku v kurze okolo 2, ale lopta je guľatá a fanúčikova Terriers by určite boli spokojní aj s bodom. Veľa analýz po webe hovorí na konci o výsledku 2:0.

Zápas sa začína v sobotu o 16:00. LIVE vysielaný nebude. Možnosť sledovania pre fanúšikov Huddersfieldu https://www.htafc.com/news/2020/october/how-to-watch-swansea-a/

Pokecajte si o zápasoch na: http://www.nasetipy.com/

Leave a Reply