Reading – Huddersfield preview

Huddersfield a Blackburn sú jediné mužstvá ktoré majú obohrané všetky zápasy v sezóne. V 28.kole Huddersfield sa predstaví na pôde Readingu a znova je to zápas, ktorého sa obávam. Pre pravidelných čitateľov previews to asi nebude prekvapene. Ak sa Huddersfield stretne s celkom, ktorému sa v lige nedarí – tak pustí body. Bude to tak aj zajtra?

Reading? Len 3 body nad priepasťou ale Peterborough má o 2 zápasy menej. Forma? Tragická. Z posledných 7 zápasov v rade získal len 2 body. O tom som písal vyššie.

Huddersfield vonku z posledných 5 zápasov získal 11 bodov. Forma? Jedna z TOP v lige. 8 zápasov v rade bez prehry. Z posledných 5 zápasov 3-2-0. To hovorí za všetko. Huddersfield od TOP 6 delí len bod, ale mužstvá nad ním majú odohraných menej zápasov. V poslednom zápase Huddersfield kúsok sklamal. Ich výkon proti Swansei v 2.polčase bol naozaj veľmi zlý. V zápase získali bod.

Pekné grafické znázornenie formy:

Doma Huddersfield Reading rozbil 4:0. Bol lepší vo všetkom. Napr. strely na bránu 8:1. V minulej sezóne v Readingu 2:2. Huddersfield viedol 1:0 ale vyrovnával v 90+2. Doma 1:2 a tiež v tomto zápase viedol 1:0.

Oficiálne preview: https://www.htafc.com/news/2022/january/preview-reading-a/

Pravdepodobné zostavy:

Reading:
Southwood; Yiadom, Holmes, Morrison, Rahman; Drinkwater, Laurent; Rinomhota, Swift, Dele-Bashiru; Joao

Huddersfield Town:
Nicholls; Pearson, Lees, Colwill; Thomas, Hogg, O’Brien, Toffolo; Holmes, Ward, Koroma

Zaujímavosti:

  • Z posledných 57 vzájomných zápasov je na tom lepšie Reading, vyhral 26x a prehral 17x.
  • V posledných 3 vzájomných zápasov bol over 2,5.
  • Reading doma s Huddersfieldom neprehral posldných 5 zápasov.
  • Reading prehral posledné 4 zápasy.
  • Z posledných 10 zápasov Reading vyhral iba raz.
  • Z posledných 8 zápasov v Readingy Huddersfield vyhral iba raz.

Sumár: Na základe vyššie zdôvodnených faktov je favoritom v tomto zápase Huddersfield. Kurzy 3 vs. 2,5. Myslím si že tie 3 góly by padnúť mohli. Stávkové si to nemyslia. Favorizujú under 2,5. Výsledok 1:2 by potešil. Kurz na over 2,5 je okolo 2,15. Aj stávka obaja dajú gól by mohla vyjsť. Kurz okolo 1,88. Privítal by som hru, ktorú Huddersfield predviedol v pohári na ihrisku Burnley. Mužstvo z PL porazili 2:1. To čakal málokto. Väčšina analýz na tento zápas končí tipom: hostia.

Tiket na inšpiráciu: https://www.tipsport.sk/tiket?idu=-70350557713&idb=1134185&hash=e81dee51&affid=DQ8y7F3ACjPBANXuxUjSSg

Pokecaj si o zápasoch na tipovacom webe: http://www.nasetipy.com/

Leave a Reply