Preston – Huddersfield preview

Preston má o 4 body viac ako Huddersfield. Posledné obdobie sa mu veľmi nedarí. Z posledných 5 zápasov 4 prehry. Dokonca prehrali aj s mužstvami z úplného dna tabuľky. V tabuľke je o 5 miest vyššie.

Huddersfield ale celkovo je na tom horšie. Forma last 10 – tam je úplne na dne. Jedna lastovička (4:1 so Swansea) jar neprinesie a vyzerá to na boj o záchranu až do posledného kola. Skoro tak, ako minulý rok, keď sa Huddersfield zachránil myslím v predposlednom kole.

V Huddersfielde túto sezónu Preston vyhral 2:1. Góly dal v priebehu dvoch minút v druhom polčase a otočil zápas. Huddersfield je vonku naozaj tragický – naposledy tam vyhral 31.10! Potom 11 zápasov bez výhry.

Oficiálne preview: https://www.htafc.com/news/2021/february/preview-preston-north-end-a/

Pravdepodobné zostavy:

PRESTON (4-2-3-1): Iverson; Browne, Storey, Hughes, Cunningham; Whiteman, Molumby; Potts, Johnson, Gordon; Riis Jakobsen

HUDDERSFIELD (4-3-3): Schofield; Pipa, Keogh, Sarr, Rowe; Bacuna, Vallejo, O’Brien; Mbenza, Campbell, Holmes

Zaujímavosti:

  • Preston 3 zápasy v rade nestrelil gól.
  • Len jediný z ich posledných 10 vzájomných zápasv skončil remízou.
  • V posledných 3 vzájomných zápasov v Prestone dali obaja gól.
  • Z posledných 10 zápasov Preston vyhral len 2.
  • Huddersfield v posledných 4 zápasoch dostal spolu až 8 gólov.
  • Z posledných 10 vzájomných zápasov 7 skončilo overom 2,5.
  • Preston doma Huddersfield porazil v posledných 5 zápasoch.
  • V posledných 7 zápasoch Preston až v 5tich nedal gól.

Sumár: Huddersfield mal o 1 deň viac na prípravu ako Preston, ktorý v stredu remizoval doma s QPR. V súbojoch týchto dvoch mužstiev to zvykne padať. Preston ma ešte horšiu formu ako Huddersfield – ako je spomenuté vyššie, dokonca 3 zápase v rade nedal gól, takže predpokladám, že klasicky s Huddersfileldom sa to zlomí a góly padať budú. Huddersfield by sa tiež mohol presadiť. Volím over 2,5 s kurzom okolo 2,1 a rovnako reálne vidím: obaja dajú gól s kurzom okolo 1,85. Väčšina analýz na tento zápas sa prikláňa skôr k underu.

Zápas sa hrá v sobotu o 16:00.

Podebatovať o zápasoch si môžete tu: http://www.nasetipy.com/

Tiket na inšpiráciu: https://www.tipsport.sk/tiket?idu=-70300732590&idb=1134185&hash=27c5deac&affid=DQ8y7F3ACjPBANXuxUjSSg%3D%3D

Leave a Reply