Norwich – Huddersfield preview

V utorok 20:45 sa Huddersfield predstaví u TOP favorita na postup do PL – Norwich má náskok pred 3. v tabuľke Brentfordom už 15 bodov, takže teoreticky už postúpil (do konca súťaže ostáva 7 kôl).

Na začiatku súťaže Huddersfield doma s Norwichom prehral iba 0:1. Gól padol asi 10 minút do konca zápasu, takže k prekvapeniu nebolo ďaleko. Momentálne len Watford (vyhral 6 zápasov za sebou) má lepšiu formu ako Norwich, ktorý posledné 2 zápasy remizoval. Naposledy v Prestone dosť nešťastne, keď domáci vyrovnali v poslednej akcii zápasu v 90+4. V zápase predtým znova 1:1. Blackburn vyrovnal 15 minút pred koncom z jedinej strely na bránu.

Huddersfield ma skoro o polovicu menej bodov a koniec ligy bude pre neho znamenať boj o zotrvanie v súťaži. Z posledných 17 zápasov vyhral iba 2x. Naposledy získal cenný bod s Brentfordom. Siahal aj na víťazstvo. Predtým tiež 1:1 v postupe namočenom Sheffielde. Už 5 zápasov neprehral, ale tie niektoré remízy mali byť výhrami a situácia by bola iná.

Oficiálne preview: https://www.htafc.com/news/2021/april/preview-norwich-a/

Pravdepodobné zostavy:

Norwich City:
Krul; Mumba, Hanley, Omobamidele, Quintilla; McLean, Skipp; Hernandez, Stiepermann, Cantwell; Pukki

Huddersfield Town:
Schofield; Duhaney, Keogh, Sarr, Pipa; Bacuna, Hogg; Mbenza, O’Brien, Holmes; Campbell

Zaujímavosti:

  • Norwich doma neprehral už 17 zápasov.
  • Z posledných 10 zápasov Norwichu bol 8x under 2,5.
  • Under 2,5 bol v posledných 5 zápasov Huddersfieldu.
  • Z posledných 14 zápasov Huddersfield vonku vyhral len raz.
  • V posledných 3 vzájomných zápasov v Norwichi bol over 2,5.
  • Huddersfield vyhral v Norwich naposledy pred 5 rokmi – v sezóne keď postúpili do PL.

Sumár: Po 2 remízach Norwich bude určite chcieť už bodovať naplno. Rozdiel v kvalite a hre je značný. Na AH -1 je kurz okolo 1,72. Pre odvážnejších aj -1,5. Myslím, že reálny je aj tip polčas 1/konečný 1 kde je kurz okolo 2.

Tiket na inšpiráciu: https://www.tipsport.sk/tiket?idu=-70307491229&idb=1134185&hash=7dbb4f7e&affid=DQ8y7F3ACjPBANXuxUjSSg%3D%3D

Pokecajte si o zápasoch na tipovacom webe: http://www.nasetipy.com/

Leave a Reply