Luton – Huddersfield preview

V 11.kole sa stretnú celky z hornej polovice tabuľky. 9ty Luton privíta Huddersfield, ktorý je na 7mom mieste a má o 3 body viac.

Obaja majú rovnakú formu – z posledných 5 zápasov získali 6 bodov. Luton v poslednom zápase doma deklasoval Coventry. Tí si po zápase spievali: ” Né, 5ku né.” V tomto zápase favoritmi neboli, takže to bolo naozaj prekvapivé a na základe toho sú aj zajtra favoritom. Na Huddersfield sa dá nájsť aj kurz 3,8.

Huddersfield v poslednom zápase podal naozaj dobrý výkon. Veľa fanúšikov ho považovalo za najlepší v poslednom období. Blackburn je naozaj dobré mužstvo. 2x vyrovnali ale na posledný domáci gól už nie. Predtým Huddersfield prehral s 2 celkami zo spodku tabuľky.

Luton by v prípade výhry dobehol bodmi Huddersfield a Huddersfield by sa dostal zasa do TOP 6. Takže motivácia nechýba ani na jednej strane.

A detailnejší prehľad posledných zápasov:

Oficiálne preview: https://www.htafc.com/news/2021/september/preview-luton-town-a/

Pravdepodobné zostavy:

Luton Town (4-3-3): Simon Sluga; Kal Naismith, Reece Burke, Tom Lockyer, James Bree; Luke Berry, Glen Rea, Gabriel Osho; Jordan Clark, Elijah Adebayo, Harry Cornick

Huddersfield Town (3-4-3): Lee Nicholls; Levi Colvill, Tom Lees, Matthew Pearson; Harry Toffolo, Lewis O’Brien, Jonathan Hogg, Sorba Thomas; Josh Koroma, Danny Ward, Danel Sinani

Zaujímavosti:

  • V predchádzajúcich 26 vzájomných zápasoch Luton vyhral 12 a prehral 9x.
  • V minulej sezóne ich oba vzájomné zápasy skončili 1:1.
  • V posledných 7mich vzájomných zápasoch bol 6x under 2,5.
  • V posledných 3 zápasoch Lutonu bol stále over 2,5 a padlo spolu až 14 gólov.
  • V posledných 10 zápasov Lutonu v lige až 7x bol over 2,5.
  • 4 z posledných 6 zápasov Lutonu skončili remízou.

Sumár: Pred zápasom s Coventry Luton nevyhral už 8 zápasov, takže mal naozaj zlú sériu a ja som rád, že ju neprerušil na Huddersfielde ale v zápase predtým. Preto v tomto zápase verím Huddersfieldu a kurz na x2 sa mi zdá naozaj slušný. Momentálne okolo 1,8 a ide hore. Na domácich to klesá, tak možno zajtra už na x2 bude kurz okolo 2. Uvidíme. Rovnako si myslím, že kľudne over 2,5 by v tomto zápase mohol padnúť.

Tiket na inšpiráciu: https://www.tipsport.sk/tiket?idu=-70331524388&idb=1134185&hash=cd8e791c&affid=DQ8y7F3ACjPBANXuxUjSSg

Pokecajte si o zápasoch na webe: http://www.nasetipy.com/

Zápas sa začína v sobotu o 16:00.

Leave a Reply