Huddersfield – Wolves Preview

Zdecimovaný Huddersfield dnes na domácom trávniku o 20:45 privíta naozaj dobre hrajúci tím nováčika v lige Wolves, ktorý sa nachádza na 8.mieste v tabuľky PL. Wolves má úžasnú formu – naposledy prehral v lige na Etihad stadium v Manchestri 14.1 a odvtedy 8 zápasov v rade neprehral (z toho 3 zápasy v pohári).

27 zápasov v tejto sezóne a len 14 strelených gólov – to je vizitka Huddersfieldu, ktorý ma riadny nábeh k tomu, aby sa stal jedným z najhorších tímov histórie anglickej najvyššej ligy čo sa týka počtu strelených gólov. To, že Huddersfield už z PL vypadol je viac-menej už isté. Wolves na druhej strane vyzerá, že s naozaj vysokou pravdepodobnosťou si najvyššiu ligu zahrá aj v nasledujúcej sezóne.

Huddersfield naposledy vyhral 25.11.2018 práve na Molineux Stadium (Wolverhampton) 2:0 – bol to ich najlepší zápas v tejto sezóne a potom má bilanciu 0-1-13. Domáca bilancia v tejto sezóne 1-2-11 je naozaj otrasná. Priemer 0,42 streleného gólu na zápas. Hostia majú naozaj dobrú sezónu; dokonca aj na ihriskách súperov majú pozitívnu bilanciu 5-4-4.

Huddersfield má 11 bodov. Len 2 mužstvá ziskali v tomto čase menej – Derby (9 v sezóne 2007-08) a Sunderland (10 v sezóne 2005-06).

Vzájomná bilancia:
Posledných 6 zápasov: Huddersfield W4, Wolves W2
Všetky vzájomné zápasy: Huddersfield W37, Wolves W32, D14

Zranenia:

 

 

 

 

 

Pravdepodobné zostavy:

domáci (4-3-3): Lossl; Hadergjonaj, Jorgensen, Schindler, Kongolo; Billing, Hogg, Mooy; Kachunga, Mounie, Diakhaby

hostia (3-5-2): Rui Patricio; Bennett, Coady, Boly; Jonny Castro, Dendoncker, Saiss, Ruben Neves, Ruben Vinagre; Jimenez, Ivan Cavaleiro

Zaujímavosti:

  • Z posledných 14 zápasov Huddersfield prehral 13x.
  • Z posledných 13 vzájomnýcy zápasov Huddersfield vyhral 11x.
  • Huddersfield nedostal gól od Wolvesu v posledných 4 zápasoch.
  • V posledných 3 domácich zápasov Huddersfield prehrával už v polčase.
  • Huddersfield nedal gól v 5tich z posledných 6 zápasov v PL.
  • Iba City (9) a Liverpool (8) dostali menej gólov vonku v tejto sezóne ako Wolves (15).
  • huddersfield v PL nikdy nevyhral zápas v strede týždňa (D2,L7).

Sumár: Myslím, že dnes by sa to mohlo zlomiť a Huddersfield by už prehrať nemusel, aj keď drvivá väčšina analýz na tento zápas hovoria o čistej 2jke. Na neprehru domácich ponúkajú stávkové kancelárie kurz okolo @2. Viem, že Huddersfield hrá otrasne, ale nechce sa mi veriť, aby takto hral až do samého konca sezóny. Posledné 4 vzájomné zápasy Huddersfield vyhral. Rovnako pravdepodobné je aj to, že v zápase padne menej ako 2,5 gólu s kurzom okolo @1,6.

Rozhodovať bude David Coote. Zápas LIVE vysielaný nebude.

Zatipujte si na zápas: www.nasetipy.com

Inšpirujte sa tiketom: LINK

Zaspomínajme si na posledný vzájomný zápas:

 

Leave a Reply