Huddersfield West Ham 1 : 1 Sumár

Huddersfield nedokázal vyhrať 2.zápas v rade, keď o víťazstvo prišiel v 74.minúte. Prvý gól od apríla 2018 dokázali domáci hráči doma streliť už v 6.minúte. Pritchard poslal spoza 16ky prízemnú strelu k tyči a brankár nestihol adekvátne zareagovať a bol z toho gól. Tesne pred touto situáciou mohli hostia skórovať, ale Lossl vychytal Arnautoviča. Domáci mali v 1.polčase značnú prevahu – na bránu vystrelili ešte 4x, ale gól sa im nepodarilo dať. Znova smola na domácich kopačkách sa ukázala aj v tomto zápase – v 1.polčase dali dve tyčky (viď highlighty video dole …)

Druhú polčas bol zasa lepší zo strany hostí. Prestrielali domácich, ale otočiť zápas sa im nepodarilo, no mohli … Hneď v úvode striedajúci Chicharito nezakočil v naozaj dobrej pozície; lopta letela tesne nad bránu domácich. Pol hodiny pred koncom zápasu zasa nebezpečne hlavičkoval hosťujúci Obiang, ale lopta tesne minula ľavú žrď. O 10 minút neskôr zasa nebezpečne zakončoval António; lopta letela tesne nad bránu. Hostia pritlačili a výsledkom bol ich vyrovnávajúci gól Andersona, ktorý po skrumáži v domácom vápne dorazil odrazenú loptu.

Domáci mohli rozhodnúť zápas v samom závere, ale nedokázali doraziť loptu v nadstavenom čase do brány a tak sa zápas skončil asi zaslúženou remízou 1:1.