Huddersfield – West Brom preview

Po 2 týždňovej repre pauze liga pokračuje. Huddersfield naposledy znova hlúpo prehral so slabo hrajúcim Cardiffom. Predtým rovnako stratené 2 body v Peterborough. Huddersfield mal v oboch zápasoch jasne navrch, ale nepremenenie aj tých vyložených šancí im nedalo nádej na úspech.

Hostia West Brom určite patria ku kandidátom na postup do PL. Minulú rok z nej vypadli a momentálne sa nachádzajú na 3.mieste. Rok dozadu do PL postúpili. Na priamy postup strácajú dve výhry. Wes Brom hrá v poslednom období ako na hojdačke. Veď posúďte sami:

Naposledy prekvapujúco doma len remizovali s Middlesbrough. V zápase mali prevahu, ale strelecky to bolo skoro úplne vyrovnané. Od kandidáta na postup – Fulhamu dostali tiež nakladačku.

Posledné zápasy Huddersfieldu:

Minulý rok spolu títo dvaja nehrali, ale rok dozadu, keď West Brom priamo postúpil z 2.miesta do PL áno. Oba zápasy boli bohaté na góly. Huddersfield doma 2:1 a West Brom dokonca 4:2 – pričom 20minút do konca ešte Huddersfield vyhrával 2:1. V oboch zápasoch bola jasná prevaha West Bromu.

Oficiálne preview: https://www.htafc.com/news/2021/november/preview-west-brom-h/

Pravdepodobné zostavy:

Huddersfield Town:
Nicholls; Pearson, Lees, Colwill; Thomas, Hogg, O’Brien, Toffolo; Sinani, Ward, Koroma

West Bromwich Albion:
Johnstone; Kipre, Bartley, Townsend; Furlong, Livermore, Snodgrass, Reach; Diangana, Grant; Hugill

Zaujímavosti:

  • Najlepší strelec Karlan Grant prestúpil do West Bromu z Huddersfieldu.
  • V tabuľke domácich zápasov je Huddersfield na 7.mieste a na rovnakom mieste je aj West Brom, ale v tabuľke zápasov vonku.
  • Spolu hrali títo borci 73x, kde Huddersfield vyhral 30 a prehra 26x.
  • Z posledných 4 zápasov Huddersfield doma 3x vyhral a raz remizoval.
  • V posledných 3 vzájomných zápasoch padli aspoň 3 góly.
  • Z posledných 7 domácich zápasov Huddersfield 5x nedostal gól.
  • West Brom prehral 3 posledné zápasy vonku.
  • V posledných 3 domácich zápasoch Huddersfieldu bol under 2,5.
  • V posledných 3 vzájomných zápasoch dal Huddersfield aspoň 2 góly.
  • V posledných 20 zápasov Huddersfield v priemere dal 1,3 gólu a inkasoval 1,4. West Brom dal 1,5 a inkasoval 1,15.

Sumár: Výhra domácich by ich znova posunula do TOP 6. Výhra hostí by im upevnila miesto č.3 v tabuľke. Ako to vidia stávkové? Hostia sú favoritmi. Kurz na nich je okolo 2 a na domácich sa dá nájsť aj 4. Ja v tom zápase vidím potenciál na góly. Preto volím stávku over 2 kde je kurz okolo 1,69. Odvážnejší môžu skúsiť aj over 2,5 kde je krásnych 2,26. Aj keď držím palce domácim, môj skromný tip na presný výsledok by bol asi 1:2 alebo 1:3. Kvalita je jednoznačne na strane hostí, ale lopta je guľatá a nehneval by som sa ani výsledku 2:1. Veľa analýz na tento zápas končí predikciou 1:1.

Hrá sa v sobotu o 16:00.

Tiket na inšpiráciu: https://www.tipsport.sk/tiket?idu=-70339239452&idb=1134185&hash=558611f1&affid=DQ8y7F3ACjPBANXuxUjSSg

Pokecajte si o zápasoch na tipovacom webe: http://www.nasetipy.com/

Leave a Reply