Huddersfield – Sunderland 2.11.2022 preview

V 18. kole súťaže privítame doma Sunderland. S týmto mužstvom sme sa v lige nestretli už naozaj dlho. Naposledy v roku 1999. Potom sme sa stretli ešte raz v pohári v roku 2003.

Huddersfield v minulom kole získal 3 body a o jeden bod preskočil West Brom, ktorý je posledný. Huddersfield ma ale o zápas k dobru. Sunderland má o 6 bodov viac ale formu dobrú nemá. Z posledných 5 zápasov vyhral iba raz.

Posledné zápasy oboch:

Sunderland mal v poslednom zápase v Lutone prevahu, ale bral iba bod. Hra bola dobrá a tréner mužstvo pochválil. Škoda nevyužitých šancí. Predtým dve prehry, ktoré sa dali čakať. V Blackburne ale prehrali dosť nešťastne. Domáci využili z minima maximum a z 3 striel na bránu dali 2 góly. Sunderland mal v zápase prevahu nie len na lopte, ale aj strelecky.

Oficiálne preview: https://www.htafc.com/news/2022/october/preview-sunderland-h/

Pravdepodobné zostavy:

Huddersfield: Lee Nicholls, Oliver Turton, Tom Lees, Michal Helik, Yuta Nakayama, Etienne Camara, David Kasumu, Sorba Thomas, Jack Rudoni, Ben Jackson, Daniel Ward

Sunderland: Anthony Patterson, Luke O’Nien, Danny Batth, Aji Alese, Lynden Gooch, Dan Nei, Elliot Embleton, Dennis Cirkin, Patrick Roberts, Alex Pritchard, Jack Clark

Zaujímavosti:

  • V posledných 6 ligových zápasov so Sunderlandom sme nevyhrali. Bolo to ale pred viac ako 23 rokmi.
  • V poslednom vzájomnom pohárovom zápase padlo 6 gólov.
  • Obaja hrali v minulom roku finále Play Off. Sunderland ho vyhral a postúpil, Huddersfield zápas s Nottinghamom nezvládol a do PL sa nevrátil.
  • V posledných 4 domácich zápasoch Huddersfieldu bol under 2,5.
  • V posledných 7 zápasov Sunderland dal v priemere menej ako 1 gól.
  • Huddersfield vyhral iba 2 z posledných 12 zápasoch v lige a Sunderland iba raz z posledných 8 zápasoch.
  • Za hostí nastúpi Alex Pritchard – pred 2 sezónami ešte obliekal dres Huddersfieldu.
  • Najlepší strelci Huddersfieldu sú: Danny Ward (3), Jordan Rhodes (3), Yuta Nakayama (2)
  • Naj strelci hostí: Ross Stewart (5), Jack Clarke (4), Ellis Simms (3)

Sumár: V poslednom zápase hráči Huddersfieldu predviedli naozaj dobrý výkon a verím, že v tom budú pokračovať. Nováčik zo Sunderlandu ale nebude ľahké sústo. V zápase bude môj hlavný tip over 2 s kurzom okolo 1.65. Za zmienku stojí aj 1X s kurzom okolo 1,48. Väčšina analýz hovorí o undere 2,5 a že obaja nedajú gól.

Tiket na inšpiráciu: https://www.tipsport.sk/tiket?idu=-70391801865&idb=1134185&hash=19bae3b7&affid=DQ8y7F3ACjPBANXuxUjSSg

Pokecajte si o zápasoch na tipovacom webe: http://www.nasetipy.com/

Leave a Reply