Huddersfield – Middlesbrough preview

V 20.kole privítame doma Middlesbrough. Stretne sa 8my celok s 15tym. A znova je tu situácia, ktorú nemám rád – Huddersfield hrá s mužstvom, ktorému sa absolútne nedarí a výsledok je aký? Predsa Huddersfield pustí body. V tejto sezóne sa to krásne potvrdilo v zápasoch v Cardiffe a Peterborough. A máme tu ešte jednu vec, ktorá tomu nasvedčuje v tomto zápase. Z posledných 10 vzájomných zápasoch vyhral Huddersfield iba raz.

Middlesbrough hrá v poslednom období naozaj tragicky. Naposledy vyhral pred mesiacom v Cardiffe a potom 3 prehry a 2 remízy. Naposledy fail doma s Prestonom, keď ešte 15min pred koncom vyhrávali 1:0 a v zápase nezískali ani bod. Preston udrel na konci. 2 strely na bránu a vybavené.

Huddersfield taká hojdačka. Z posledných 5 zápasov 2 výhry a 2 prehry + ešte remíza v Peterborough. V poslednom zápase dlho držali remízu, ale pred koncom predsa dostali gól a prehrali 0:1 v QPR. Bol to boj o TOP 6 a Huddersfield to nezvládol.

Doma si ale Huddersfield bude chcieť určite zlepšiť náladu. V posledných 5 domácich zápasoch sme 4x vyhrali. Takže úžasná forma doma. Naposledy odchádzal West Brom ako dosť veľký favorit so sklonenými hlavami. Prehralo 0:1. Predtým doma Huddersfield zdolal Millwall a tiež nebol favoritom.

Middlesbrough vonku v tejto sezóne len 2 výhry, inak patrí k najslabším mužstvám na ihriskách súperov. Naposledy ale prekvapujúco získali bod vo Wes´t Brome.

Oficiálne preview: https://www.htafc.com/news/2021/november/preview-middlesbrough-h/

Pravdepodobné zostavy:

Huddersfield Town:
Nicholls; Pearson, Lees, Colwill; Thomas, High, O’Brien, Toffolo; Sinani, Koroma; Campbell

Middlesbrough:
Daniels; McNair, Samba, Peltier; Jones, Crooks, Tavernier, Howson, Hernandez; Ikpeazu, Sporar

Zaujímavosti:

  • Títo borci hrali spolu 96x. Huddersfield vyhral 33 a prehral 43x.
  • V posledných 10 zápasoch Middlesbrough vonku bol 9x under 2,5.
  • Huddersfield v posledných 8 zápasoch 6x nedostal gól.
  • V posledných 4 zápasoch Huddersfieldu doma bol under 2,5.
  • Huddersfield neprehral posledných 5 domácich zápasov.
  • V poslednom vzájomnom zápase vyhral doma Middlesbrough 2:1, hoci jasnú prevahu v zápase mali hostia.

Sumár: Podľa stávkových je to zápas 50 na 50, t.j. úplne vyrovnané kurzy. Presne pred rokom Huddersfield vyhral s nimi 3:2. Bol to krásny zápas, Hostia boli favoritmi. Skúsim veriť, že aj teraz tych gólov padne viac a tip bude over 2 v kurze okolo 1,7.

Zápas začína v sobotu 16:00 a pôjde live na Arena Sport.

Tiket na inšpiráciu: https://www.tipsport.sk/tiket?idu=-70340570953&idb=1134185&hash=9de164cc&affid=DQ8y7F3ACjPBANXuxUjSSg

Pokecajte si o zápasoch na tipovacom webe: http://www.nasetipy.com/

Leave a Reply