Huddersfield – Hull 9.10.2022 preview

Súťaž beží v rýchlom slede. Hrajú sa v podstate 2 zápasy každý týždeň. Máme tu 13.kolo a stretnú sa dve mužstvá ktorým sa veľmi nedarí, aj keď Hull dokázal v poslednom zápase vyhrať a prerušil šnúru 5 prehier.

Huddersfield je skoro na dne tabuľky. Po minulej sezóne to nikto nečakal, al odchod manažéra s mužstvom riadne zatočilo. Posledný domáci zápas Huddersfield zvládol, porazil Cardiff tesne 1:0. Mali aj šťastie, hostia nedali penaltu. Predtým 2 domáce zápasy prehrali. Potom v 2 zápasoch vonku dokázali spolu získať len bod. Takže z 11 zápasov len biednych 8 bodov.

Hull v minulej sezóne skončil až na 19.mieste, ale zostupu sa báť nemusel. V tejto sezóne majú ambície podobné. Ideálne stred tabuľky. Uvidíme. Veria, že posledný zápas ich nakopne a začne sa im dariť. V poslednom zápase s Huddersfieldom doma prehrali 0:1. Huddersfield mal v zápase jasnú prevahu a dominoval. Zápas v Huddersfielde (2:0) bol pre domácich úspešný, ale nedominovali. Mali dokonca len 40% držanie lopty.

Oficiálne preview: https://www.htafc.com/news/2022/october/preview-hull-city-h/

Pravdepodobné zostavy:

Huddersfield Town:
Nicholls; Lees, Helik, Turton; Thomas, Rudoni, Camara, Jackson; Holmes; Rhodes, Ward

Hull City:
Baxter; Coyle, Jones, Greaves, Elder; Slater, Tufan; Christie, Pelkas, Sinik; Estupinan

Zaujímavosti:

  • posledné 4 vzájomné zápasy Huddersfield vyhral.
  • bude to domáca premiéra nového manažéra Huddersfieldu.
  • spolu títo dvaja hrali 57x. Huddersfield vyhral 25x a prehral 21x.
  • stretnú sa dve mužstvá s najhoršími obranami v tejto sezóne. Hull dostal až 24 a Huddersfield 19 gólov. Pre porovnanie prvý Sheffield len 7 kusov.
  • ešte žiadny zápas Huddersfieldu v tejto sezóne neskončil v polčase bez gólov.
  • Hull nevyhral v posledných 8 zápasoch vonku a v týchto zápasoch 6x prehral.
  • Huddersfield ma o zápas menej.

Sumár: Huddersfieldu sa s Hullom v poslednom období darí a verím, že v nedeľu to bude pokračovať. Posledné 2 zápasy s nimi doma ich porazili aj v hendikepe. Osobne som rád, že Hull posledný zápas vyhral a nemusí platiť moja overená teória, že mužstvu, ktorému sa nedarí, sa nakopne na Huddersfielde. A Hullu sa naozaj nedarilo, prehral 5 zápasov a v 4roch nedal ani gól. Takže verím domácim, hlavný tip bude 1 bez remízy s kurzom okolo @1,65. Pre odvážnejších aj ostrá 1 s cca @2,35. Ale pozor, je to H-H a veľa analýz píše aj o tej remíze. Väčšina analýz píše aj o tom, že v zápase padne viac gólov.

Tiket n inšpiráciu: https://www.tipsport.sk/tiket?idu=-70387865359&idb=1134185&hash=36c292dd&affid=DQ8y7F3ACjPBANXuxUjSSg

Zápas sa hrá v nedeľu 13:00 a LIVE si ho môžete pozrieť na Premier Sporte.

Pokecajte si o tipoch: http://www.nasetipy.com/

Leave a Reply