Huddersfield – Coventry preview

O chvíľu sme v polovici súťaže. V 22.kole hráme v Coventry, ktoré je na 7.mieste v tabuľke a má o 4 body viac ako Huddersfield. COventry delí len jeden bod od TOP 6, takže motivácia bude silná. V posledných zápasoch sa im ale nedarí – nevyhrali už 4 zápasy v rade.

Huddersfield rovnako v posledných zápasoch bieda, remíza a dve prehry. Táto zlá forma spôsobila, že klesli až na 11te miesto. Huddersfield naposledy doma prehral s Middlesbrough 1:2, predtým prekvapujúco porazil favorita West Brom 1:0.

Coventry patrí k mužstvám, s ktorými Huddersfield v posledných rokoch hral minimálne V minulej sezóne oba zápasy skončili remízou. V oboch zápasoch mal Huddersfield jemnú prevahu. V Coventry to skončilo bez gólov a v Huddersfielde 1:1.

Coventry naposledy prekvapujúco získali bod v Bournemouthte (2:2). Predtým bezgólová remíza v Sheffielde.

Oficiálne preview: https://www.htafc.com/news/2021/december/match-preview-coventry-city-h/ + https://www.ccfc.co.uk/news/2021/december/interview-kyle-mcfadzean-huddersfield-town-preview/

Pravdepodobné zostavy:

Huddersfield Town:
Nicholls; Pearson, Lees, Colwill; Thomas, O’Brien, High, Toffolo; Holmes, Ward, Koroma

Coventry City:
Moore; Hyam, McFadzean, Rose; Kane, Sheaf, Kelly, Maatsen; O’Hare; Gyokeres, Godden

Zaujímavosti:

  • spolu hrali títo dvaja len 17x. 8x vyhral Huddersfield a 5x Coventry.
  • v roku 2009 hrali spolu prípravný zápas a odvtedy sa stretli len v minulej sezóne.
  • v 4 z posledných 5 domácich zápasov Huddersfield nedostal gól.
  • Coventry z posledných 5 zápasov vonku vyhral iba raz.

Sumár: Vo viacerých zápasoch mal Huddersfield jasnú prevahu ale body stratil. Vyložené šance skončili na tyčke a podobne. Verím, že sa to dnes zlomí. Kurzovo je jemným favoritom Coventry a pomaly na nich aj klesá kurz. Viacero analýz tipuje remízu. Skúsim veriť Huddesfieldu a zahrám si tip 1X, kde je kurz okolo 1,5.

Zápas začína 13:30.

Tiket na inšpiráciu: https://www.tipsport.sk/tiket?idu=-70343337092&idb=1134185&hash=49acbef3&affid=DQ8y7F3ACjPBANXuxUjSSg

Pokecajte si o zápasoch na tipovacom webe: http://www.nasetipy.com/

Leave a Reply