Huddersfield – Burnley Preview

Ďalší zápas o záchranu čaká Huddersfield, tentokrát proti Burnley, ktorý má v tabuľke o 5b viac a nachádza sa 2 miesta nad ním. V PL sme sa prehupli do 2.polovice súťaže.

 

 

 

 

 

 

 

Minulú zápas Huddersfield znova nezvládol, keď proti tragickému Fulhamu znova nedal gól a domáci sa presadili v nadstavenom čase. To bola taká čerešnička na torte, gól v 90+1. V 82.minúte zápasu Lossl chytil penaltu, ale ani toto im nepomohlo. Na 2.strane Burnley posledný zápas vyhral, keď zdolal silný West Ham doma 2:0. Bol to vyrovnaný zápas. Domáci rozhodli už v 1.polčase. Keďže Southampton oba posledné zápasy prehral, tak Burnley potrebuje už len jeden bod aby sa dostal na nezostupové 17.miesto. Ten bod myslím dnes aj získa, keď sa v Huddersfielde strelci neprebudia. Útok Huddersfieldu je tragický. Po 20.odohraných zápasoch stále platí, že žiaden útočník v tejto sezóne ešte nedal gól. Burnley minulú sezónu v PL žiarili a skončili na fantastickom 7.mieste. Tento rok bojuje o prežitie v najvyššej súťaži.

V tejto sezóne sa tieto mužstvá už raz stretli. Zápas skončil remízou 1:1. Hostia mali v zápase prevahu. Napríklad rohy 10-1, strely 19-6, držanie lopty 68%. Akýkoľvek iný tím, s normálnym útočníkom by tento zápas vyhral. V minulej sezóne tiež oba vzájomné zápasy skončili remízou. Huddersfield doma ani gól nedal.

Zo vzájomných zápasov taktiež vidíme, že to Huddersfield na nich veľmi nevedia.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zranenia:

 

 

 

 

 

 

 

Predpokladané zostavy:

Huddersfield Town: Lössl – Jörgensen, Schindler, Kongolo – Durm, Hadergjonaj, Hogg, Billing, Mbenza – Pritchard, Kachunga

 Burnley FC: Heaton – Lowton, Tarkowski, Mee, Taylor – Gudmundsson, Cork, Westwood, Hendrick – Barnes, Vokes

Zaujímavosti:

 • Huddersfield prehral 7 zápasov v rade.
 • Huddersfield v tejto sezóne vo viac ako polovice domácich zápasov v PL nedal gól.
 • Burnley v tejto sezóne ešte nikdy nevyhrávalo v polčase na ihriskách súperov.
 • Burnley s Huddersfieldom neprehral posledných 6 vzájomných zápasov (W3 D3).
 • V najvyššej súťaži Huddersfield naposledy vyhral 1.zápas v roku v sezóne 1951 – a bolo to práve proti Burnley.
 • Burnley nikdy nevyhrali v januári zápas vonku.
 • Huddersfield v roku 2018 nedal doma gól v 11tich z 18tich zápasov (W3 D3 L12). Dali len 10 gólov. Jediný tím, ktorý mal v tomto horšiu bilanciu bol Sunderland v roku 1969 (12 zápasov).
 • Burnley z posledných 12 zápasov v PL vonku získal len 6 bodov (W1 D3 L8).
 • Huddersfield nikdy neprehral 8 zápasov v rade.
 • Burnley vonku prehrali 5 z posledných 6. zápasov v PL.
 • V posledných 3 vzájomných zápasov padli menej ako 3 góly.

Sumár: Očakávam niečo podobné ako bol prvý vzájomný zápas v tejto sezóne. Domáci budú hrať, bez koncovky a hostia sa presadia z ojedinelého útoku. A presadia sa domáci? To je otázka dňa. Ich tragický útok sa zapíše do učebníc, ako antipríklad. Môj tip na tento zápas bude X2 v kurze okolo 1,72. Očakávam výsledok 0:0, 0:1 resp. 1:1. Útočník hostí Dwight McNeil hral v poslednom zápase veľmi dobre a aj sa presadil. Dnes je na neho kurz 7 v Tipsporte.

Zápas sa začína dnes 20:45. Naživo vysielaný nebude.

Zatipujte si na zápas na http://www.nasetipy.com/

Pozrite si highlighty z ich 1.zápasu v tejto sezóne:

 

Leave a Reply