Huddersfield – Bristol City preview

Súťaž pokračuje v rýchlom slede. Máme tu 10.kolo. Tretí zápas v priebehu týždňa. Dva z nich sme prehrali a naposledy na plno bodovali v Millwalli. Naozaj škoda tých dvoch nevydarených (nezvládnutých) zápasov. V jednom sme dostali za dve minúty dva góly a z 1:0 bolo rázom 1:2 a v tom druhom sme dostali gól na 1:2 v poslednej minúte zápasu.

Bristol začal túto sezónu famózne – prvé 4 zápasy vyhral. Momentálne má ale Bristol najhoršiu formu v lige v poslednom období – 5 zápasov bez výhry. Posledné 2 prehry má ale s mužstvami, ktoré minulý rok vypadli z PL (doma s Norwichom 1:3 a v Bournemouthe 0:1).

V posledných zápasoch má Bristol problém so zraneniami, čo by mohlo hrať do karát Huddersfieldu (Nathan Baker, Joseph Williams, Liam Walsh, Steven Sessegnon, Andreas Weimann, Alfie Mawson).

Máme 13 bodov a Bristol len o bodík viac. Podľa stávkových kancelárii je Bristol naozaj uplné miernym favoritom. V prípade výhry by sme sa teoreticky mohli dostať aj do TOP6 a to je veľká motivácia (ale aj pre Bristol City).

Posledné vzájomné zápasy:

Oficiálne preview: https://www.htafc.com/news/2020/november/preview-bristol-city-h/

Predpokladané zostavy:

Huddersfield Town (4-3-3): Ben Hamer; Harry Toffolo, Naby Sarr, Chris Schindler, Demeaco Duhaney; Lewis O’Brien, Jonathan Hogg, Alex Pritchard; Isaac Mbenza, Josh Koroma, Adama Diakhaby

Bristol City (3-5-2): Max O’Leary; Jack Hunt, Taylor Moore, Zak Vyner; Tommy Rowe, Antoine Semenyo, Tyreeq Bakinson, Jamie Paterson, Jack Hunt; Nakhi Wells, Chris Martin

Posledných 5 zápasov oboch celkov:

Zaujímavosti:

  • Bristol City naposledy vyhral v Huddersfielde na konci roka 2015
  • Bude to vzájomný zápas týchto dvoch celkov s číslom 60. Huddersfield vyhral 26x, prehral 22x a 11 zápasov skončilo nerozhodne.
  • Z posledných 8 vzájomných, až v 7mich padli 3 góly a viac.
  • Huddersfield doma s Bristolom vyhral 5x z posledných 6 zápasov.
  • V tejto sezóne v posledných 3 zápasoch Huddersfieldu padol over 2,5.
  • Bristol City posledných 5 zápasov nevyhral.
  • Z posledných 4 vzájomných, v 3 zápasoch obaja skórovali.
  • Aj keď stávkove jemne favorizujú hostí, väčšina analýz na webe verí v to, že domáci neprehraju (1,1x).
  • V posledných 7mich celkovo a 3och domácich zápasov dal Huddersfield aspoň gól.
  • Bristol neskóroval v posledných 4 zápasoch viac ako gól.

Sumár: Otázka na zajtra: Dokážeme nadviazať na výborný zápas v Millwalli alebo nie? S Bristolom zvykne padať aj dosť gólov. v Minulej sezóne sme ich doma zaslúžene porazili 2:1. Ich jediný gól padol v závere zápasu. V Bristole sme predtým ale dostali riadnu nakladačku 2:5, pričom už v polčase nám dali 4 kusy. Over 2,5 s kurzom okolo 2,15 stojí za zmienku. Rovnako obaja dajú gól (cca 1,9). Kurz 2 nájdeme aj na stávku 1 DNB.

Zápas sa začína v urotok o 20:00. LIVE vysielaný nebude ale fanúšikovia Terriers majú isté možnosti, viď: https://www.htafc.com/news/2020/november/how-to-watch-bristol-city-h/

O zápasoch si môžete pokecať tu: http://www.nasetipy.com/

Highlighty z ich posledného vzájomného zápasu:

Vyjadernie nášho manažéra pred zápasom:

Leave a Reply