Huddersfield – Brentford preview

Po reprezentačnej pauze pokračujeme 38. kolom druhej najvyššej ligy v Anglicku. Huddersfield doma privítam celok, ktorý určite poškuľuje po postupe a teoreticky má ešte šancu aj na priamy postup hore (na Watford stráca 7 bodov, ale má zápas k dobru). V predposlednom kole súťaže hrá s Watfordom doma.

Brentford naposledy dosť nečakane stratil body doma s Nottinghamom. V zápase mal naozaj prevahu, ale hostia vyrovnali z jedinej strely na bránu. V zápase predtým taktiež Brentford prišiel o 3 body až na konci zápasu. V Derby vyhrávali už 2:0 ale zápas nedotiahli do víťazného konca. V Huddersfielde budú určite chcieť bodovať naplno.

Huddersfield naposledy remizoval na Sheffielde, písal som o tom tu. V zápase mali prevahu, ale na 3 body to nestačilo. Predtým pekný výhra v QPR, ktorú čakal málokto, ale podali sme dobrý výkon.

Posledné zápasy oboch:

V prvom vzájomnom zápase Brentford nedal Huddersfieldu šancu. Po bezgólovom polčase zo 4 striel na bránu dali 3 góly a Huddersfield zdolali rozdielom triedy.

Oficiálne preview: https://www.htafc.com/news/2021/march/preview-brentford-h/

Pravdepodobné ostavy:

Huddersfield Town:
Schofield; Keogh, Sarr, Edmonds-Green; O’Brien, Bacuna, Hogg, Pipa; Holmes, Campbell, Mbenza

Brentford possible:
Raya; Dalsgaard, Reid, Jansson, Sorensen; Dasilva, Jensen, Janelt; Mbeumo, Toney, Canos

Zaujímavosti:

  • z posledných 7 domácich zápasov Huddersfieldu s Brentfordom Huddersfield prehral iba raz (2016 1:5).
  • Huddersfield neprehral v lige posledné 4 zápasy.
  • Brentford z posledných 9 zápasov vyhral iba 3x.
  • Toney Ivan z Brentfordu dal v tejto sezóne 28 gólov. Má formu ako hrom, z posledných 12 zápasov až v 9tich skóroval. Rekord v like drží Teemu Pukki – 29 za Norwich v sezóne 2018-19.
  • V posledných 4 zápasoch Huddersfieldu bol under 2,5.

Sumár: Myslím, že to v sobotu nebude taká jednoznačná vec ako medzi nimi naposledy, ale očakávam podobný priebeh, t.j. že góly padnú skôr v 2.polčase, preto volím stávku: V ktorom polčase padne najviac gólov: 2.polčas, kde Tipsport ponúka 2,14. Hrá sa ešte o 27 bodov. Huddersfield potrebuje každý jeden. Myslím, že aj domáci by sa mohli presadiť, t.j. reálnu vidím aj stávku: obaja dajú gól. Rovnako over 2,5 s kurzom okolo 2 by mohol vyjsť. Drvivá väčšina analýz na tento zápas hovorí o výhre hostí.

Tiket na inšpiráciu: https://www.tipsport.sk/tiket?idu=-70306995328&idb=1134185&hash=32c6b679&affid=DQ8y7F3ACjPBANXuxUjSSg%3D%3D

Pokecajte si o zápasoch na webe: http://www.nasetipy.com/

Zápas sa začína v sobotu o 13:30. Pôjde LIVE na Arena sport 1.

Leave a Reply