Huddersfield – Birmingham preview

Máme tu 34.kolo súťaže a v Huddersfielde sa dnes o 20:00 predstaví Birmingham, ktorý má o 2 body menej a je tesne nad pásmom zostupu.

V tejto sezóne Birmingham doma Huddersfield porazil 2:1. Huddersfield 76% držanie lopty, v štatistikách mal navrch a aj tak mu to bolo prd platné. Gól na 2:1 dostali v poslednej minúte zápasu.

Obaja hrajú dosť zle. Forma last 15 – sú na dne spolu s Wycombe, zhodne: W3-D3-L9. Birmingham ale v posledných kolách dokázal 2x vyhrať. Naposledy doma porazili QPR a 3 kolá dozadu vyhrali v Sheffielde. S QPR nádherne otočili zápas v posledných 10 minútach zápasu, čo ich určite povzbudilo a do Huddersfieldu prídu s hlavami hore. Medzitým prehrali v Norwichi, ale to sa dalo čakať.

Posledné zápasy oboch:

Huddersfield 2 kolá nedal gól. V Prestone to bolo zasa o miernej prevahe, ale koncovka 0 bodov. Smiešny gól na 0:1 a potom sa už viezli. Predtým v Derby niečo podobné. Na konci sa usmieval ale Rooney. Z posledných 5 zápasov jediná výhra so Swansea. Ale Huddersfielde sa nedokázal týmto zápasom odraziť.

Koniec tabuľky vyzerá následovne:

Oficiálne preview: https://www.htafc.com/news/2021/march/preview-birmingham-city-h/

Pravdepodobné zostavy:

Huddersfield Town (3-4-3): Ryan Schofield; Naby Sarr; Richard Keogh; Álex Vallejo; Pipa; Lewis O’Brien; Aaron Rowe; Juninho Bacuna; Duane Holmes; Yaya Sanogo; Isaac Mbenza

Birmingham City (4-1-4-1): Neil Etheridge; Yan Valery; Harlee Dean; Jake Clarke-Salter; Kristian Pedersen; Ivan Šunjić; Iván Sánchez; Gary Gardner; Alen Halilovic; Jonathan Leko; Scott Hogan

Zaujímavosti:

  • Birmingham patri k mužstvám, ktoré dali najmenej gólov v tejto sezóne.
  • Len Wycombe (53) dostalo viac gólov ako Huddersfield (50).
  • Obaja spolu hrali už 114x. Prvýkrát pred viac ako 110 rokmi. Huddersfield vyhral 42x, Birmingham 39x.
  • Posledné 4 domáce zápasy s Birminghamom Huddersfield remizoval.
  • V posledných 5 domácich zápasoch s Birminghamom bol under 2,5.
  • Rovnako under 2,5 bol v posledných 5 zápasoch Birminghamu vonku.
  • V Huddersfielde Birmingham neprehral posledných 7 zápasov.
  • Z posledných 11 zápasov Huddersfield vyhral iba raz – naozaj tragická forma.
  • V roku 2021 Huddersfield prehral najviac zápasov z celej ligy (8).

Sumár: Obom ide o veľa. Absolútne netipovateľný zápas. Nebudem sa čudovať keď to skončí akokoľvek. Lazaret v Huddersfielde sa ešte zväčšil. U hostí len dve mená zranených. Keby Huddersfield premenil aspoň 1/3 z čistých šancí, ktoré v zápasoch mal – bol by v hornej polovici tabuľky. Uvidíme, či strelecká mizéria bude pokračovať. Obaja iste budú chcieť vyhrať. Taký remízový zápas. Možno over 2 by sa dal skúsiť (1,88). Viacero analýz tipuje presný výsledok 1:1.

Pokecajte si o zápasoch: http://www.nasetipy.com/

Leave a Reply