Huddersfield – Birmingham 18.2.2023 preview

Do konca súťaže ostáva 15 zápasov. Huddersfield je na tom naozaj biedne. 8 zápasov v rade bez výhry. Nedokázal naplno bodovať ani s mužstvami zo dna tabuľky.

V poslednom zápase dostali nakladačku v Stoke. Úplne vyhoreli. Predtým prehra v poslednom Wigane. V zápasoch predtým to bolo tiež sklamanie – hlavne v Blackpoole – vyhrávať, domáci červená a z posledného útoku si nechať streliť gól. To dokázali. Nová posila v bráne – Vaclík (CZ reprezentant) – veľmi zatial mužstvo nepodržala.

Birmingham má o 10 bodov viac, takže zatiaľ pláve v bezpečných vodách. Minulé kolo prekvapujúco prehrali s Cardiffom 0:2, hoci boli favoritom. na bránu vystrelili len raz. Predtým ale dve pekné výhry so Swansea a West Brom. Určite budú chcieť využiť mizernú formu Huddersfieldu.

Po posledných výkonoch Huddersfieldu nastala v klube zmena – prišiel nový manažér – písal som o tom tu: http://www.huddersfield.sk/club-news/novym-manazerom-sa-stal-neil-warnock/

Oficiálne preview: https://www.htafc.com/news/2023/february/preview-birmingham-city-h/ + https://www.bcfc.com/news/all/preview-huddersfield-town-v-blues-6

Pravdepodobné zostavy:

Huddersfield Town:
Vaclik; Lowton, Hogg, Lees, Headley; Rudoni, Kasumu, High, Knockaert; Waghorn, Rhodes

Birmingham City:
Ruddy; Sanderson, Dean, Trusty; Colin, Bielik, Hall, Gardner, Longelo; Deeney, Hogan

Zaujímavosti:

  • vo vzájomných zápasoch je to v poslednom období ako na hojdačke, Huddersfield z posledných 5 zápasoch vyhral jediný raz.
  • celkovo spolu hrali 118x. Huddersfield je na tom o kúsok lepšie: vyhral 43x a prehral 40x.
  • 8 zápasov v rade si Huddersfield neudržal čisté skóre a nevyhral.
  • iba Cardiff (24) dal v tomto ročníku menej zápasov ako Huddersfield (28).
  • v 5 zápasoch v rade si Birmingham vonku neudržal čisté konto.
  • v posledných 6 zápasoch Huddersfield doma s Birminhgamom remizoval.
  • Birmingham neprehral v Huddersfielde posledných 9 zápasov.

Sumár: Nová metla dobre metie. Chcem tomu veriť, že to tak v sobotu bude. Verím, že domáci konečne prelomia tu smolu. Môj tip bude 1 bez remízy, kde sú kurzy okolo 1,85. Pre odvážnejších aj 1 s kurzom cca 2,65. Väčšina analýz v tomto zápase verí hos´tom, poprípade tipujú remízu.

Hrá sa v sobotu 16:00.

Tiket na inšpiráciu: https://www.tipsport.sk/tiket?idu=-70410565650&idb=1134185&hash=49f93883&affid=DQ8y7F3ACjPBANXuxUjSSg

Pokecajte si o zápasoch na tipovacom webe: http://www.nasetipy.com/

Leave a Reply