Huddersfield – Arsenal Preview

Posledný zápas v sezóne, tak len veľmi stručne.

Pre Huddersfield to bude sviatok futbalu. Vieme si predstaviť aká eufória zavládla v stredu a táto nálada sa iste prenesie aj na zápas, v ktorom predpokladám, že padne viac gólov.

Veľmi zaujímavý fakt: Arsenal v roku 2018 na ihriskách súperov nezískal ani bod.  Získa ho v Huddersfielde, ktorý sa v predposlednom kole Premier League zachránil, keď získal cenný bod na Stamford Bridge?

Hostia sa taktiež budú chcieť ukázať – je to posledný zápas pre Arsèna Wengera, ktorý je pri klube od roku 1996 (predtým trénoval v mužstvách Nancy, Monaco a Nagoya).

Zápas by mal byť naozaj uvoľnený, viď vyjadrenie domáceho manažéra “We are so happy to play at home against Arsenal with the freedom we have. All the supporters can party and be in celebration mode, so I’m sure there will be an outstanding atmosphere. I can’t wait to spend this afternoon with our supporters.

V prvom vzájomnom zápase doma Arsenal rozbil Huddersfield 5:0. Bol to úplne jednoznačný zápas, kde domáci dominovali počas celého stretnutia. Predtým sa tieto mužstvá stretli v roku 2011, kde Arsenal doma v FA Cupe porazil hostí 2:1.

Huddersfield v histórii vyhral doma nad Arsenalom len raz v posledných 12 zápasoch, prehrali 4 a remizovali 7x. Naposledy  to bol domáci zápas v roku 1971.

Zranenia:

domáci: Hefele, Kachunga, Williams

hostia: Özil, Koscielny, Cazorla, Elneny 

 

Predpokladané zostavy:

Sumár: over 2,5 bez debaty … verím, že domáci sa taktiež presadia. Hostia majú vpredu naozaj silu. najviac sa budú spoliehať na hráča s menom: Aubameyang, ktorý po príchode do Arsenalu dal v 12 zápasoch 9 gólov.

Zápas si môžete pozrieť v nedeľu 16:00 v priamom prenose DIGI Sport 3.

Na záver si pozrite highlighty z ich prvého zápasu v tejto sezóne:

+ naozaj pekné video z posledného zápasu Huddersfieldu:

Leave a Reply