Huddersfield 2 -5 Stoke sumár a highlighty

Huddersfield 2. domáci zápas v rade nezvládol, aj keď na začiatku 2.polčasu za pár minút otočil z 0:1 na 2:1 no potom prišiel akýsi skrat a dostal 4 góly.

Hostia dali zo 6tich striel na bránu 5 gólov, to hovorí za všetko.

7 gólov v tomto zápase asi nečakal nikto; stávkové spoločnosti čakali maximálne 2 góly.

Naozaj stupídna chyba v obrane na začiatku a 0:1. podobné chyby robia momentálne zadáci v Newcastli. Hneď na začiatku 2.polčasu domáci Mounie krásnou hlavičkou z rohu vyrovnal. Po oslave domácich v podstate hneď z ďalšieho útoku padol gól na 2:1 a domáci fanúšikovia šaleli. Bol to vlastný gól Battha.

Domáci viedli len 7 minút a potom začal gólostroj hostí. Góly si môžete pozrieť v highlightoch. Je to škoda aj komentovať, ale neboli to vôbec nejaké náhodné góly.