Greuther Fürth 1-1 Huddersfield

Prvý prípravný zápas skončil nerozhodne 1:1. Bol to vyrovnaný zápas, v ktorom si brankár Huddersfieldu strelil v 17tej minúte nešťastný vlastný gól. Náš najlepší strelec Grant vyrovnal pár mnút po polčase. Ďalší gól už nepadol, aj keď Huddersfield si vypracoval niekoľko šancí.

Zostava: Joel Coleman; Terence Kongolo (Jaden Brown, 60’), Christopher Schindler (C) (Jon Gorenc Stankovic, 60’), Tommy Elphick (Rarmani Edmonds-Green, 60’), Florent Hadergjonaj (Herbert Bockhorn, 60’); Jonathan Hogg (Moses Makasi, 60’), Aaron Mooy (Juninho Bacuna, 60’), Lewis O’Brien (Matty Daly, 60’); Alex Pritchard (Rajiv van La Parra, 60’), Karlan Grant (Collin Quaner, 60 (Josh Koroma, 85’)), Adama Diakhaby (Elias Kachunga, 60’)