Bristol City – Huddersfield Preview

Dnes v 1/32-finále FA Cupu sa stretne Huddersfield s celkom z Championship Bristol City. Asi nikto sa nečuduje, že domáci sú favorit tohoto zápasu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Huddersfield sú v tejto sezóne tragickí. Sú na chvoste najvyššej ligy a spravili si aj osobný rekord – prehrali v lige 8 zápasov v rade. Na miesto mimo pásma zostupu strácajú už 8 bodov a o forme sa nemusíme baviť. Prehrali naposledy s dvoma slabučkými mužstvami Burnley doma a predtým vo Fulhame.

Na druhej strane tu máme mužstvo z 2.najvyššej ligy v Anglicku Bristol – ktorí majú dobrú formu. Posledné 2 zápasy vyhrali a sú presným opakom Huddersfieldu – neprehrali posledných 8 zápasov.

Bristol to na domácich vie; o čom svedčia aj ich posledné vzájomné zápasy, keď hrali spolu v Championship, tak ich posledné 2 sezóny doma rozbili 4:0.

 

 

 

Niečo podobné očakávam aj dnes a aj preto, lebo Huddersfield sa hlavne musí sústrediť na záchranu v lige, aj keď im už asi nikto neverí, že to dokážu, keď nedokázali v posledných zápasoch poraziť aj slabé mužstvá. Tipujem ostrú 1 v kurze 2,3. Na remízu určite by som nedával, vtedy sa zápas opakuje a určite žiadne mužstvo toto nechce.

Zápas sa hrá dnes o 18:30 a môžete si ho pozrieť naživo na programe Digi Sport 3.

Zatipujte si na zápas: http://www.nasetipy.com

Pozrite si ako ich doma naposledy rozbili:

Leave a Reply