Bristol City – Huddersfield preview

Huddersfield má po 22 kolách vyrovnanú bilanciu 8-6-8 a aj gólovo 25:25. V posledných zápasoch naozaj slabota. Dve prehry a za nimi 2 remízy. Suma sumárum 30 bodov a 10.miesto. V poslednom zápase Huddersfield prišiel o 3 body v nadstavenom čase. Palec dole ale na základe priebehu je pre nich aj bod dobrý, nakoľko Coventry malo v zápase jasnú prevahu.

Na druhej strane Bristol City v posledných 5 zápasoch prehral iba raz. Potom dve výhry a dve remízy. V prípade výhry sa domáci bodovo dotiahnu na Huddersfield. V poslednom zápase mali aj šťastie – vyrovnali v poslednej minúte zápasu.

Posledné zápasy oboch:

Oficiálne preview: https://www.htafc.com/news/2021/december/preview-bristol-city-a/ + https://www.bcfc.co.uk/news/mansionbet-match-preview-huddersfield-town-h/

Pravdepodobné zostavy:

Bristol City:
Bentley; Vyner, Kalas, Atkinson; Tanner, Massengo, James, O’Dowda; Weimann; Martin, Semenyo

Huddersfield Town:
Nicholls; Pearson, Lees, Colwill, Toffolo; Thomas, O’Brien, High; Holmes, Ward, Koroma

Zaujímavosti:

  • Spolu títo dvaja hrali 61x. Huddersfield ma jemne navrh, vyhral 26x a prehral o 2 zápasy menej.
  • Posledné 2 vzájomné zápasy skončili výsledkom 2:1 pre Bristol City.
  • Z posledných 10 vzájomných zápasov len raz nepadli aspoň 3 góly a Bristol City dal v nich stále aspoň jeden gól. V týchto zápasoch dal Bristol 22 gólov a inkasoval o polovicu gólov menej.
  • Bristol City vyhral posledných 5 domácich zápasov s Huddersfieldom.
  • Z 11 posledných domách zápasoch Bristolu v lige, až 9 x bol under 2,5.
  • Huddersfield nevyhral posledných 7 zápasov vonku.
  • Bristol neprehral 4 posledná zápasy doma.
  • Huddersfield z posledných 10 zápasoch vyhral iba 2x. V oboch prípadoch to boli silné celky.

Sumár: Kurzy boli úplne vyrovnané, ale pomaličky to klesá na domácich. Obom mužstvám sa gólovo veľmi nedarí. Preto aj stávkové favorizujú under 2,5. Skúsim ale veriť tomu, že sa Huddersfield konečne gólovo prebudí. Pri pohľade na vzájomné zápasy vidíme, že tým dvom to spolu celkom sype. Preto skúsim tip over 2 góly (kurz okolo 1,60). Pre odvážnych aj over 2,5. Reálne vidím aj obaja dajú gól s kurzom okolo 1,9. Väčšina analýz v konečnom dôsledku hovorí o underi 2,5.

Tiket na inšpiráciu: https://www.tipsport.sk/tiket?idu=-70344587408&idb=1134185&hash=0ef4227e&affid=DQ8y7F3ACjPBANXuxUjSSg

Pokecajte si o zápasoch na tipovacom webe: http://www.nasetipy.com/

Leave a Reply