Blackburn 2-2 Huddersfield Sumár

Po repre prestávke sa dnes znova dalo do pohybu Championship koleso. Hralo sa 12.kolo. Dobrý bod z Blackburnu si dnes vybojovali Terriers. Výnimočne 100% úspešnosť streľby. 2 strely a 2 góly. V zápase mali prevahu domáci jedine v držaní lopty, inak to bol naozaj remízový zápas. Domáci v 2.polčase na bránu ani nevystrelili.

Gól na 1:0 sme dali z penalty v13.minúte, následne po 7 minútach po hlúpej nahrávke v obrannom pásme sme v podstate ponúkli domácim gól a tí nezaváhali.

Gól na 2:1 padol ešte v prvom polčace keď Dack spoza 16ky pekne obstrelil nášho brankára. Vyrovnávajúci gól strelil Bacuna po peknej individuálnej akcii v 63.minúte. Následne už gól nepadol a mužstvá sa rozišli zmierlivo.