Posledný zápas

0
March 5, 2021 | 8:45 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
read more

Novinky

Huddersfield – Cardiff preview

V 35.kole sa stretnú dve mužstvá s rozdielnymi cieľmi. Huddersfield: záchrana v lige a Cardiff: možnosť postúpiť z Play Off.

Ďalší zápas

March 13, 2021
Loftus Road, QPR

Nasledujúce zápasy

March 13, 2021 | 4:00 pm
Loftus Road, QPR
March 17, 2021 | 8:45 pm
Hillsborough Stadium, Sheffield Wed
April 2, 2021 | 4:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
April 5, 2021 | 4:00 pm
Carrow Road, Norwich
PosTeamPWDLFAPts
1.Norwich City342275482573
2.Brentford FC341897613663
3.Watford341897452463
4.Swansea321886412362
5.Reading FC3417611463757
6.Bournemouth3415109493355
7.Barnsley FC3316611413754
8.Cardiff3415811533553
9.Middlesbrough FC3414812103650
10.Millwall FC3410168343146
11.Stoke34111211393945
12.Bristol City3414317364645
13.Luton Town FC3412813283744
14.Preston North End3413417384443
15.Blackburn Rovers FC3311715463940
16.Queens Park Rangers32101012323940
17.Nottingham Forest34101014283340
18.Huddersfield3510817395138
19.Derby County FC3310815253738
20.Coventry City F.C.3481115314635
21.Birmingham City FC3481115264235
22.Rotherham United FC329518354332
23.Sheffield Wednesday339717244028
24.Wycombe Wanderers F.C.335820235523
view all

Partneri webu