Posledný zápas

November 9, 2019 | 4:00 pm
Deepdale Stadium, Preston
read more

Novinky

Zopár fotiek a video z Dubaja

Pozrite si ako trénovali naši hráči v posledný deň špeciálneho sústredenie v Dubaji. Zajtra sa vracajú domov. Pripájam ešte jedno

Dosiahli sme 100 lajkov na Facebooku

Všetkým chcem poďakovať za tento “míľnik” 🙂 Po tom ako Huddersfield vypadol z najyššej Anglickej súťaže som si už nemyslel,

Ďalší zápas

November 23, 2019
John Smith's Stadium, Huddersfield

Nasledujúce zápasy

November 23, 2019 | 4:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
November 30, 2019 | 4:00 pm
Ashton Gate Stadium, Bristol
December 7, 2019 | 4:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
December 10, 2019 | 8:45 pm
The Valley, Charlton
PosTeamPWDLFAPts
1.West Bromwich Albion16961291733
2.Preston North End16943311731
3.Leeds United FC1694321931
4.Swansea16853221629
5.Bristol City16772252128
6.Nottingham Forest15843201328
7.Fulham16754241726
8.Sheffield Wednesday16745211425
9.Queens Park Rangers16736263024
10.Brentford FC16736211324
11.Hull City AFC16646232122
12.Charlton Athletic FC16646221922
13.Birmingham City FC16718162122
14.Cardiff16565232321
15.Millwall FC16565192221
16.Derby County FC16565182121
17.Blackburn Rovers FC26538202418
18.Reading FC15537192018
19.Huddersfield16448182416
20.Wigan Athletic FC16439132415
21.Luton Town FC164210223014
22.Middlesbrough FC16277132113
23.Stoke16321117299
24.Barnsley FC1616916339
view all

Partneri webu