Posledný zápas

April 10, 2020 | 4:00 pm
Madejski Stadium, Reading
read more

Novinky

Presne pred 100 rokmi

Sme hrali prvé finále FA Cupu v histórii klubu. Písal sa rok 1920 a na Stamford Bridge štadióne sme bohužiaľ

Huddersfield Town Day

Včesa sa v huddersfielde oslavovalo 94.výročie dňa, kedy klub z Huddersfieldu prepisoval históriu. 12.apríla 1926 sa Huddersfield Town stal vôbec

PosTeamPWDLFAPts
1.Leeds United FC372188563071
2.West Bromwich Albion3719135643770
3.Fulham3718109523864
4.Brentford FC3717911643360
5.Nottingham Forest3716129483860
6.Preston North End3716813504556
7.Bristol City37151012515355
8.Cardiff3713159525054
9.Millwall FC3713159444054
10.Blackburn Rovers FC36141111524253
11.Swansea37131411464553
12.Queens Park Rangers3714815586250
13.Derby County FC36121212464948
14.Reading FC3713915464248
15.Sheffield Wednesday3713915464948
16.Birmingham City FC37121114485147
17.Stoke3712619495542
18.Huddersfield3711917455842
19.Hull City AFC3711818496341
20.Wigan Athletic FC37101116385041
21.Middlesbrough FC3791414374741
22.Charlton Athletic FC3710918445439
23.Luton Town FC3710522437135
24.Barnsley FC3781019426234
view all

Partneri webu