Posledný zápas

December 15, 2018 | 4:00 pm
Kirklees Stadium, Huddersfield
read more

Novinky

Huddersfield 0 – 1 Newcastle Sumár

Totálna, priam až neuveriteľná strelecká impotencia Huddersfieldu pokračuje. Hostia z jednej z mála šancí rozhodli. Naozaj pekne vyšachovali domácu obranu

Arsenal – Huddersfield Preview

Arsenal pod novým trénerom naozaj svoju hru zlepšil a na výsledkoch sa to odzrkadlilo. V posledných zápasoch dominoval. Kto videl

Ďalší zápas

December 22, 2018
Kirklees Stadium, Huddersfield

Nasledujúce zápasy

December 22, 2018 | 4:00 pm
Kirklees Stadium, Huddersfield
December 26, 2018 | 4:00 pm
Old Trafford
December 29, 2018 | 4:00 pm
Craven Cottage, Fulham
January 1, 2019 | 4:00 pm
Kirklees Stadium, Huddersfield
PosTeamPWDLFAPts
1.Manchester City171421481044
2.Liverpool16133034642
3.Tottenham171304311639
4.Chelsea171142351437
5.Arsenal171043372334
6.Manchester Utd16754282626
7.Wolves17746191925
8.West Ham United17737252524
9.Everton17665242224
10.Watford17797232524
11.Bournemouth17728252823
12.Leicester17647212122
13.Brighton17638202421
14.Newcastle17449142216
15.Crystal Palace174310142315
16.Cardiff174211173314
17.Southampton17269163212
18.Burnley173311153312
19.Huddersfield172411102810
20.Fulham17231216429
view all

Partneri webu