Posledný zápas

January 16, 2021 | 4:00 pm
Vicarage Road, Watford
read more

Novinky

Watford – Huddersfield preview

Týmto zápasom sa prehupneme do druhej polovice súťaže. Obaja sú oddýchnutí. Prestávka súťaže bola spôsobená FA Cupom, v ktorom Huddersfield

Huddersfield – Reading preview

Po odohratí tohto kola budeme presne v polovici súťaže. Reading mal úžasný vztup do sezóny, ale potom to bolo ako

Ďalší zápas

January 20, 2021
John Smith's Stadium, Huddersfield

Nasledujúce zápasy

January 20, 2021 | 8:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
January 24, 2021 | 1:00 pm
Ashton Gate Stadium, Bristol
January 30, 2021 | 4:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
February 6, 2021 | 4:00 pm
Kenilworth Road, Luton
PosTeamPWDLFAPts
1.Norwich City231454312047
2.Swansea231274271343
3.Brentford FC221183362141
4.Reading FC231247342840
5.Bournemouth211083361838
6.Watford221075251737
7.Middlesbrough FC221066281836
8.Stoke22985262135
9.Barnsley FC231049272934
10.Bristol City221039232433
11.Blackburn Rovers FC23959382732
12.Preston North End2310211303132
13.Huddersfield249411283431
14.Luton Town FC22868202430
15.Cardiff22859292529
16.Coventry City F.C.23689223126
17.Millwall FC215106182025
18.Birmingham City FC235810172923
19.Nottingham Forest235711162622
20.Queens Park Rangers22499203021
21.Sheffield Wednesday236710152319
22.Derby County FC224711142419
23.Rotherham United FC204412192916
24.Wycombe Wanderers F.C.233614163515
view all

Partneri webu