Posledný zápas

December 8, 2018 | 4:00 pm
Arsenal Emirates Stadium
read more

Novinky

Arsenal – Huddersfield Preview

Arsenal pod novým trénerom naozaj svoju hru zlepšil a na výsledkoch sa to odzrkadlilo. V posledných zápasoch dominoval. Kto videl

Ďalší zápas

December 15, 2018
Kirklees Stadium, Huddersfield

Nasledujúce zápasy

December 15, 2018 | 4:00 pm
Kirklees Stadium, Huddersfield
December 22, 2018 | 4:00 pm
Kirklees Stadium, Huddersfield
December 26, 2018 | 4:00 pm
Old Trafford
December 29, 2018 | 4:00 pm
Craven Cottage, Fulham
PosTeamPWDLFAPts
1.Liverpool16133034642
2.Manchester City16132145941
3.Tottenham161204301636
4.Arsenal161042352034
5.Chelsea161042331334
6.Manchester Utd16754282626
7.Bournemouth16727252623
8.Everton15654211723
9.Leicester16646212022
10.Wolves16646171922
11.West Ham United16637232521
12.Brighton16637192221
13.Watford15627182120
14.Cardiff164210153014
15.Newcastle16349132213
16.Burnley163310153212
17.Crystal Palace163310132312
18.Huddersfield162410102710
19.Fulham16231116409
20.Southampton1616913309
view all

Partneri webu