Posledný zápas

November 10, 2018 | 4:00 pm
Kirklees Stadium, Huddersfield
read more

Novinky

Huddersfield West Ham 1 : 1 Sumár

Huddersfield nedokázal vyhrať 2.zápas v rade, keď o víťazstvo prišiel v 74.minúte. Prvý gól od apríla 2018 dokázali domáci hráči

Huddersfield – West Ham Preview

West Ham je určite favoritom tohto zápasu. Majú skúsenejšie mužstvo a minulý rok to aj ukázali, keď  doma porazili Terriers

Huddersfield Town – Fulham FC 1:0 Sumár

Jedenácté kolo anglické Premier League přineslo radost z prvního vítězství sezony nejen fotbalistům Newcastlu, ale také Huddersfieldu. Terriers si v

Huddersfield – Fulham Preview

Začnem vzájomnými zápasmi. Z tohoto pohľadu je to tragické pre Huddersfield. V sezóne keď Huddersfield postúpul do najvyššej súťaže dostal

Ďalší zápas

November 24, 2018
Molineux Stadium, Wolves

Nasledujúce zápasy

November 24, 2018 | 4:00 pm
Molineux Stadium, Wolves
December 1, 2018 | 4:00 pm
Kirklees Stadium, Huddersfield
December 4, 2018 | 8:45 pm
Dean Court, Bournemouth
December 8, 2018 | 4:00 pm
Arsenal Emirates Stadium
PosTeamPWDLFAPts
1.Manchester City1192033429
2.Chelsea1183027827
3.Liverpool1183021527
4.Tottenham11803191024
5.Arsenal11722251423
6.Bournemouth11623201420
7.Manchester Utd11623191820
8.Watford11614161319
9.Everton11533191518
10.Leicester11515171616
11.Wolves11434111215
12.Brighton11425121614
13.West Ham United11326131711
14.Burnley1122712258
15.Crystal Palace112278168
16.Southampton111467207
17.Huddersfield121476227
18.Newcastle111377146
19.Fulham1012711285
20.Cardiff111289245
view all

Partneri webu