Posledný zápas

March 16, 2019 | 4:00 pm
London Stadium, Wesh Ham
read more

Novinky

West Ham 4 -3 Huddersfield Sumár

Fatálne chyby Huddersfieldu v závere ich pripravili o 3 body. Najskôr pre mňa nepochopiteľne traja obráncovia boli spolu a za nimi

West Ham – Huddersfield Preview

West Ham sa nachádza v kľudných vodách stredu tabuľky. Hrá naozaj pekný futbal. Doma má kladnú bilanciu a výbornú formu

Aaron Rowe – nováčik v A tíme

V poslednom zápase s Bournemouthom do hry zasiahol aj mladý hráč Huddersfieldu Aaron Rowe, ktorý debutoval v A-tíme Terriers. V 76.minúte striedal

Ďalší zápas

March 30, 2019
Selhurst Park, Crystal Palace

Nasledujúce zápasy

March 30, 2019 | 4:00 pm
Selhurst Park, Crystal Palace
April 6, 2019 | 4:00 pm
Kirklees Stadium, Huddersfield
April 13, 2019 | 4:00 pm
Wembley
April 20, 2019 | 4:00 pm
Kirklees Stadium, Huddersfield
PosTeamPWDLFAPts
1.Manchester City302424792174
2.Liverpool302271681773
3.Tottenham302019573261
4.Arsenal301866633960
5.Manchester Utd301776584058
6.Chelsea291766503157
7.Wolves3012810383644
8.Watford3012711424443
9.West Ham United3011613374339
10.Leicester3011514384238
11.Bournemouth3011415415437
12.Everton3010713414237
13.Newcastle309714293834
14.Crystal Palace309615364133
15.Brighton299614324233
16.Burnley308616345730
17.Southampton307914345030
18.Cardiff308418275728
19.Fulham304521266817
20.Huddersfield313523185714
view all

Partneri webu