Posledný zápas

1
January 15, 2022 | 4:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
read more

Novinky

Blackburn – Huddersfield preview

V 26.kole súťaže sa stretnú dva celky, ktorým sa v posledných zápasoch naozaj darí. Domáci TOP forma, vyhrali posledných 6

Ďalší zápas

January 22, 2022
Madejski Stadium, Reading

Nasledujúce zápasy

January 22, 2022 | 4:00 pm
Madejski Stadium, Reading
January 28, 2022 | 8:45 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
February 5, 2022 | 4:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
February 5, 2022 | 4:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
PosTeamPWDLFAPts
1.Fulham251564642151
2.Blackburn Rovers FC261475442849
3.Bournemouth261475432349
4.Queens Park Rangers251357383044
5.Middlesbrough FC261268312542
6.West Bromwich Albion261196312042
7.Huddersfield271188333041
8.Stoke251159302538
9.Coventry City F.C.241077332837
10.Nottingham Forest261079332837
11.Blackpool FC269611273233
12.Millwall FC25898272833
13.Luton Town FC23887342932
14.Sheffield United FC23959293032
15.Preston North End24888273032
16.Bristol City268612324530
17.Swansea23779273228
18.Birmingham City FC257711243328
19.Cardiff256514264423
20.Hull City AFC256514203123
21.Reading FC258413304522
22.Peterborough United245415214819
23.Derby County FC268117252414
24.Barnsley FC242814163614
view all

Partneri webu