Posledný zápas

May 12, 2019 | 4:00 pm
St Mary's Stadium, Southampton
read more

Novinky

Jonas Lössl už je v Evertone

Prečítajte si článok o našom bývalom brankárovi, ktorý ako voľný hráč už je hráčom Evertonu. Česko-Slovenský Fan klub Evertonu nás

Pred 2 rokmi sme postúpili do PL

Presne pred 2 rokmi 29.mája 2017 sme zdolali vo Wembley na penalty Reading a postúpili sme do najvyššej anglickej súťaže.

Southampton vs Huddersfield 1:1 Sumár

Southampton v nezáživném utkání remizoval s posledním Huddersfieldem a sezónu zakončil na šestnáctém místě. Domácí šli těsně před přestávkou do

PosTeamPWDLFAPts
1.Manchester City383224952398
2.Liverpool383071892297
3.Chelsea382198633972
4.Tottenham3823213673971
5.Arsenal3821710735170
6.Manchester Utd3819910655466
7.Wolves3816913474657
8.Everton3815914544654
9.West Ham United3815716525552
10.Leicester3815716514852
11.Watford3814816525950
12.Crystal Palace3814717515349
13.Bournemouth3813619567045
14.Newcastle3812917424845
15.Burnley3811720456840
16.Southampton3891217456539
17.Brighton389920356036
18.Cardiff3810424346934
19.Fulham387526348126
20.Huddersfield383728227616
view all

Partneri webu