Posledný zápas

February 9, 2019 | 4:00 pm
Kirklees Stadium, Huddersfield
read more

Novinky

Huddersfield – Arsenal Preview

V Huddersfielde sa už pomaly pripravujú na ďalšiu sezónu v Championship, t.j. šance aby sa zachránili sú už len čisto teoretické. Potvrdzuje

Dôvody za angažovaním nového trénera

Hlavný výkonný riaditeľ klubu Huddersfield Town, Julian Winter, predstavil dôvody angažovania nového vedúceho trénera, Jana Siewerta. Počas Siewertovej prvej tlačovej

Chelsea 5 – 0 Huddersfield Sumár

Žiadne prekvapenie sa v Londýne v sobotu nekonalo. Bola to šou Edena Hazarda a posily Chelsei Gonzala Higuaina. Mizéria Huddersfieldu v útoku

Ďalší zápas

February 23, 2019
St James' Park, Newcastle

Nasledujúce zápasy

February 23, 2019 | 4:00 pm
St James' Park, Newcastle
February 26, 2019 | 8:45 pm
Kirklees Stadium, Huddersfield
March 2, 2019 | 4:00 pm
Falmer Stadium, Brighton
March 9, 2019 | 4:00 pm
Kirklees Stadium, Huddersfield
PosTeamPWDLFAPts
1.Liverpool251951561562
2.Manchester City251924662059
3.Tottenham251906512457
4.Chelsea251555452350
5.Arsenal251456513647
6.Manchester Utd251465493547
7.Wolves251159333238
8.Watford25979333434
9.Bournemouth2510312374433
10.Everton259610363633
11.West Ham United259511313832
12.Leicester259511303132
13.Brighton257612273627
14.Crystal Palace257513263326
15.Southampton255911274224
16.Burnley256613264624
17.Newcastle256613213324
18.Cardiff256415224622
19.Fulham254516255517
20.Huddersfield262519144811
view all

Partneri webu