Posledný zápas

0
January 12, 2019 | 4:00 pm
Millennium Stadium, Cardiff
read more

Novinky

Posledná správa od Dávida Wagnera

Prečítajte si poďakovanie Davida Wagnera všetkým. V diskusii na tento článok som našiel krásnu myšlienku: “One thing I’ve learned from

Ďakujeme David !

Pozrite si pekné video a a pár naozaj pekných fotiek od roku 2015 “The best of David Wagner” Thank you,

David Wagner končí v Huddersfielde

Dnešným dňom manažér David Wagner po vzájomnej dohode končí v Huddersfielde. Detaily si môžete prečítať v tomto klubovom článku. Nedeľňajší zápas Huddersfield

Cardiff 0 – 0 Huddersfield Sumár

Pre Huddersfield táto remíza nič nerieši. V zápase mali prevahu (ako vždy s mužstvami z dolnej polovice tabuľky, viď. štatistiky

Ďalší zápas

January 20, 2019
Kirklees Stadium, Huddersfield

Nasledujúce zápasy

January 20, 2019 | 2:30 pm
Kirklees Stadium, Huddersfield
January 29, 2019 | 8:45 pm
Kirklees Stadium, Huddersfield
February 2, 2019 | 4:00 pm
Etihad Manchester City stadium
February 9, 2019 | 4:00 pm
Kirklees Stadium, Huddersfield
PosTeamPWDLFAPts
1.Liverpool211731491054
2.Manchester City211623561750
3.Tottenham211605462148
4.Chelsea211353381644
5.Arsenal211254463141
6.Manchester Utd211155433238
7.Leicester21948252331
8.Watford21858303129
9.Wolves21858232529
10.West Ham United21849293228
11.Bournemouth218310314027
12.Everton21768313127
13.Brighton21759242926
14.Crystal Palace216411192622
15.Burnley215313214218
16.Cardiff215313194118
17.Newcastle214611152918
18.Southampton213711213816
19.Fulham213513194714
20.Huddersfield222515133711
view all

Partneri webu