Posledný zápas

October 24, 2020 | 4:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
read more

Novinky

Birmingham – Huddersfield preview

Pamätáte posledný zápas v Birminghame? To bola paráda. Písal som o tom tu: http://www.huddersfield.sk/club-news/birmingham-0-3-huddersfield-sumar-a-highlighty/ Doma sme s nimi predtým na

Huddersfield – Preston preview

V 7mom kole privítame doma Preston, ktorý patrí k tým lepším mužstvám v Championship. V minulej sezóne im play-off unikla

Ďalší zápas

October 28, 2020
St Andrew's , Birmingham City FC

Nasledujúce zápasy

October 28, 2020 | 8:45 pm
St Andrew's , Birmingham City FC
October 31, 2020 | 4:00 pm
The Den, Millwall
November 3, 2020 | 8:45 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
November 7, 2020 | 4:00 pm
bet365 Stadium, Stoke City
PosTeamPWDLFAPts
1.Reading FC761011119
2.Bristol City742111614
3.Watford74217314
4.Bournemouth734010613
5.Norwich City74128613
6.Stoke73319712
7.Millwall FC73318512
8.Swansea73318512
9.Luton Town FC74036612
10.Blackburn Rovers FC731316710
11.Brentford FC7313121010
12.Preston North End731310810
13.Huddersfield73136810
14.Middlesbrough FC72416510
15.Cardiff7232669
16.Queens Park Rangers7142677
17.Birmingham City FC7142347
18.Rotherham United FC7133596
19.Coventry City F.C.71246145
20.Nottingham Forest7124495
21.Barnsley FC70433104
22.Derby County FC71153114
23.Wycombe Wanderers F.C.70072150
24.Sheffield Wednesday722356-4
view all

Partneri webu