Posledný zápas

October 19, 2019 | 1:30 pm
Ewood Park, Blackburn
read more

Novinky

Huddersfield – Middlesbrough Preview

Zajtra 20:45 sa na Kirklees Stadium  predstaví klub Middlesbrough, v ktorom hrával najskor Vladimír Kinder (1996–97, 1998–99: 11 zápasov a

Ďalší zápas

October 23, 2019
John Smith's Stadium, Huddersfield

Nasledujúce zápasy

October 23, 2019 | 8:45 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
October 26, 2019 | 4:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
October 26, 2019 | 8:45 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
November 2, 2019 | 4:00 pm
Griffin Park, Brentford
PosTeamPWDLFAPts
1.West Bromwich Albion11641211322
2.Nottingham Forest1164116922
3.Preston North End11632231221
4.Swansea1163216921
5.Bristol City11551181320
6.Leeds United FC1162315720
7.Fulham11542201019
8.Queens Park Rangers11614181919
9.Sheffield Wednesday1161416919
10.Charlton Athletic FC11533151218
11.Cardiff11443161616
12.Birmingham City FC11515111416
13.Derby County FC11362151515
14.Blackburn Rovers FC11425131514
15.Millwall FC11353101414
16.Hull City AFC11344141613
17.Brentford FC113359912
18.Luton Town FC11326152011
19.Wigan Athletic FC1132691611
20.Middlesbrough FC11245111610
21.Huddersfield1223714209
22.Reading FC1122711178
23.Barnsley FC111368226
24.Stoke1112811225
view all

Partneri webu