Posledný zápas

1
October 6, 2018 | 4:00 pm
Burnley, Turf Moor
read more

Novinky

Burnley – Huddersfield Preview

3 mužstvá v najvyššej Anglickej lige sú stále bez víťazstva a medzi nimi na chvoste tabuľky s najhorším skóre je

Ďalší zápas

October 20, 2018
Kirklees Stadium, Huddersfield

Nasledujúce zápasy

October 20, 2018 | 4:00 pm
Kirklees Stadium, Huddersfield
October 27, 2018 | 4:00 pm
Vicarage Road, Watford
November 3, 2018 | 4:00 pm
Kirklees Stadium, Huddersfield
November 10, 2018 | 4:00 pm
Kirklees Stadium, Huddersfield
PosTeamPWDLFAPts
1.Manchester City761021319
2.Liverpool761015319
3.Tottenham860215718
4.Chelsea752015517
5.Bournemouth8512161216
6.Arsenal750214915
7.Wolves84319615
8.Manchester Utd8413131413
9.Watford8413111213
10.Leicester8404141212
11.Everton8332131212
12.Burnley822410128
13.Brighton82249138
14.West Ham United82158137
15.Crystal Palace8215597
16.Fulham71248165
17.Southampton71246115
18.Huddersfield80354173
19.Newcastle80266132
20.Cardiff80264172
view all

Partneri webu