Posledný zápas

September 15, 2019 | 1:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
read more

Novinky

Nový manažér v klube

Huddersfield Town získal do svojích radov nového manažéra. Je ním Danny Cowley, ktorý do včera bol trénerom klubu Lincoln City. Do

Prvý súťažný zápas

V tento deň, presne pred 111 rokmi Huddersfield Town odohral svoj prvý súťažný zápas v North Eastern League proti South Shields FC.

Prvý prípravný zápas v histórii

Presne pred 111 rokmi, teda 2.9.1908 Huddersfield hral prvý prípravný zápas v svojej existencii na štadióne Leeds Road. Oponentom bol

Ďalší zápas

September 22, 2019
The Hawthorns, West Bromwich

Nasledujúce zápasy

September 22, 2019 | 1:00 pm
The Hawthorns, West Bromwich
September 28, 2019 | 4:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
October 1, 2019 | 9:00 pm
bet365 Stadium, Stoke City
October 5, 2019 | 4:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
PosTeamPWDLFAPts
1.Swansea651012416
2.Charlton Athletic FC642011514
3.Leeds United FC641110313
4.West Bromwich Albion633010712
5.Bristol City632111811
6.Preston North End631211710
7.Fulham631210510
8.Queens Park Rangers63129910
9.Birmingham City FC63126810
10.Nottingham Forest6231969
11.Sheffield Wednesday6303869
12.Millwall FC6231579
13.Cardiff6222798
14.Luton Town FC621310107
15.Reading FC6213887
16.Blackburn Rovers FC6213577
17.Brentford FC6213547
18.Middlesbrough FC6132786
19.Derby County FC6132696
20.Hull City AFC6123695
21.Barnsley FC6123495
22.Wigan Athletic FC61144114
23.Stoke60156151
24.Huddersfield60155111
view all

Partneri webu