Posledný zápas

November 30, 2019 | 4:00 pm
Ashton Gate Stadium, Bristol
read more

Novinky

Huddersfield – Birmingham fotogaléria

Pozrite si pár fotiek z posledného zápasu s Birminghamom. Ďalší zápas hráme už zajtra so Swansea. [envira-gallery slug=”huddersfield-birmingham”]

Ďalší zápas

December 7, 2019
John Smith's Stadium, Huddersfield

Nasledujúce zápasy

December 7, 2019 | 1:30 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
December 10, 2019 | 8:45 pm
The Valley, Charlton
December 14, 2019 | 4:00 pm
DW Stadium, Wigan
December 21, 2019 | 4:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
PosTeamPWDLFAPts
1.West Bromwich Albion191261361942
2.Leeds United FC191243281040
3.Fulham191054311935
4.Bristol City19883312732
5.Nottingham Forest18954241432
6.Preston North End19946312331
7.Brentford FC19937291430
8.Swansea19865242030
9.Sheffield Wednesday19856261829
10.Cardiff19775272528
11.Blackburn Rovers FC19838262727
12.Hull City AFC19757302626
13.Millwall FC19685232526
14.Queens Park Rangers19748283725
15.Derby County FC19676202525
16.Birmingham City FC19748192425
17.Charlton Athletic FC19658262623
18.Reading FC18639222321
19.Huddersfield19469223118
20.Luton Town FC195212254017
21.Middlesbrough FC19388162717
22.Wigan Athletic FC194411173116
23.Stoke194213203314
24.Barnsley FC192611213812
view all

Partneri webu