Posledný zápas

September 25, 2020 | 8:45 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
read more

Novinky

Posila do zálohy

Huddersfield prijal na hosťovanie hráča z Ajaxu – Carel Eiting je 20 ročný Holanďan, ktorý s Ajaxom vyhral ligu a

Ďalší zápas

October 3, 2020
AESSEAL New York Stadium, Rotherham

Nasledujúce zápasy

October 3, 2020 | 4:00 pm
AESSEAL New York Stadium, Rotherham
October 17, 2020 | 4:00 pm
Liberty Stadium, Swansea
October 21, 2020 | 8:45 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
October 24, 2020 | 4:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
PosTeamPWDLFAPts
1.Bristol City3300619
2.Reading FC3300619
3.Bournemouth3210537
4.Swansea3210307
5.Watford3210207
6.Blackburn Rovers FC32011136
7.Luton Town FC3201326
8.Birmingham City FC3120215
9.Millwall FC3120215
10.Queens Park Rangers3111544
11.Brentford FC3111424
12.Coventry City F.C.3111444
13.Norwich City3111334
14.Rotherham United FC3111224
15.Stoke3111124
16.Cardiff3102343
17.Huddersfield3102143
18.Middlesbrough FC3021232
19.Preston North End3012241
20.Barnsley FC3012031
21.Derby County FC3003180
22.Nottingham Forest3003050
23.Wycombe Wanderers F.C.3003080
24.Sheffield Wednesday311122-8
view all

Partneri webu