Posledný zápas

January 18, 2020 | 4:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
read more

Novinky

Nový obránca z Lincoln City

Huddersfield v piatok skompletizoval prestup 24 ročného ľavého obráncu Harrieho Toffolu. Podpísali sme s ním zmluvu do leta 2022. Svoj

Huddersfield 0-0 Brentford sumár

Favorizovaných hostí sme dnes potrápili ale vyhrať sa nám nepodarilo. Keď pozerám na tie štatistiky v zápase, tak môžeme byť

Posila z Leicestru

Huddersfield posilnil o hráča Leicestru – Andy Kinga. Tento 31 ročný strednopoliar s Leicestrom vyhral Premier League. Narodil sa v

Ďalší zápas

January 28, 2020
KC Stadium, Hull

Nasledujúce zápasy

January 28, 2020 | 8:45 pm
KC Stadium, Hull
February 1, 2020 | 4:00 pm
Craven Cottage, Fulham
February 8, 2020 | 4:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
February 12, 2020 | 8:45 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
PosTeamPWDLFAPts
1.West Bromwich Albion2814113503153
2.Leeds United FC281576432452
3.Fulham291478423049
4.Nottingham Forest281396392848
5.Brentford FC281459442147
6.Preston North End291379423446
7.Swansea281297343145
8.Bristol City281288424044
9.Millwall FC2811116363244
10.Sheffield Wednesday2812610393142
11.Blackburn Rovers FC2811710403540
12.Hull City AFC2811611403639
13.Cardiff289127394139
14.Queens Park Rangers2811512465138
15.Reading FC2810711353237
16.Derby County FC289109293637
17.Middlesbrough FC2981110293635
18.Birmingham City FC299713354634
19.Charlton Athletic FC297913374130
20.Huddersfield287813314429
21.Stoke277416334225
22.Barnsley FC295915355424
23.Wigan Athletic FC285815254323
24.Luton Town FC286319346121
view all

Partneri webu