Posledný zápas

0
November 12, 2022 | 4:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
read more

Novinky

Dnes sa žrebovalo 3.kolo FA Cupu

Zápasy sa budú hrať medzi piatkom 6.1.2023 a pondelkom 9.1.2023. Posledný víťaz pohára je Liverpool. Víťaz 3.kolo zinkasuje prémiu £105,000.

Ďalší zápas

December 10, 2022
Bramall Lane, Sheffield United

Nasledujúce zápasy

December 10, 2022 | 4:00 pm
Bramall Lane, Sheffield United
December 17, 2022 | 4:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
December 26, 2022 | 4:00 pm
Deepdale Stadium, Preston
December 29, 2022 | 8:45 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
PosTeamPWDLFAPts
1.Burnley211182402341
2.Sheffield United FC211155351938
3.Blackburn Rovers FC211209242236
4.Watford21966282233
5.Norwich City21957292332
6.Swansea21876272831
7.Millwall FC20947262231
8.Queens Park Rangers21948262431
9.Preston North End21876182031
10.Luton Town FC21795232230
11.Reading FC219210233029
12.Coventry City F.C.19856211829
13.Birmingham City FC21777232028
14.Middlesbrough FC21768292627
15.Sunderland A.F.C.20767262327
16.Rotherham United FC21687252626
17.Stoke217410222725
18.Bristol City21669272924
19.Hull City AFC217311253924
20.Cardiff217311172524
21.West Bromwich Albion20587242423
22.Wigan Athletic FC216510213123
23.Blackpool FC216411243322
24.Huddersfield205411192619
view all

Partneri webu