Posledný zápas

May 8, 2021 | 1:30 pm
Madejski Stadium, Reading
read more

Novinky

Hlasujte za gól roka

V klube sa dnes rozbehla anketa o gól predošléj sezóny. Popis gólov nájdete tu: https://www.htafc.com/news/2021/may/vote-for-your-202021-goal-of-the-season/ Hlasovať môžete priamo >TU< Mne

9 hráči opúšťajú klub

Huddersfield potvrdil zoznam hráčov, ktorí v klube ostávajú. Nenachádzajú sa medzi nimi 9ti hráči, ktorí opúšťajú klub. Bližšie info: https://www.htafc.com/news/2021/may/retained-list-confirmed/

PosTeamPWDLFAPts
1.Norwich City4629107753697
2.Watford4627109633091
3.Brentford FC4624157794287
4.Swansea46231112563980
5.Barnsley FC4623914585078
6.Bournemouth46221113734677
7.Reading FC46191314625470
8.Cardiff46181414664968
9.Queens Park Rangers46191116575568
10.Blackburn Rovers FC46151219655467
11.Middlesbrough FC46181018555364
12.Millwall FC46151714475262
13.Luton Town FC46171118415262
14.Preston North End4618721495661
15.Stoke46151516505260
16.Coventry City F.C.46141319496155
17.Birmingham City FC46131320376152
18.Nottingham Forest46121618374552
19.Bristol City4615625466851
20.Huddersfield46121321507149
21.Derby County FC46111124365844
22.Wycombe Wanderers F.C.46111025396943
23.Rotherham United FC4611926446042
24.Sheffield Wednesday46121123406141
view all

Partneri webu