Posledný zápas

April 10, 2021 | 4:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
read more

Novinky

12 apríl je deň nášho klubu

Dnes oslavuje Huddersfield Town 95.výročie kedy sa ako prvý klub v Anglicku stal majstrom v 3 po sebe nasledujúcich rokoch.

Ďalší zápas

April 13, 2021
John Smith's Stadium, Huddersfield

Nasledujúce zápasy

April 13, 2021 | 6:30 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
April 17, 2021 | 4:00 pm
City Ground, Nottingham
April 21, 2021 | 8:45 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
April 24, 2021 | 4:00 pm
Ewood Park, Blackburn
PosTeamPWDLFAPts
1.Norwich City412795652890
2.Watford4124107592782
3.Brentford FC4020137714073
4.Swansea4021910483172
5.Barnsley FC4121812544471
6.Bournemouth40191110643968
7.Reading FC4119913564566
8.Cardiff41161114574559
9.Millwall FC41141611414058
10.Middlesbrough FC4116916484557
11.Queens Park Rangers40151114474756
12.Stoke41141314454655
13.Luton Town FC4015817354653
14.Bristol City4115521405550
15.Nottingham Forest41121316343949
16.Preston North End4114621415548
17.Blackburn Rovers FC41121118524747
18.Birmingham City FC41111218315045
19.Huddersfield40111118426044
20.Derby County FC41111020304643
21.Coventry City F.C.40101218365642
22.Rotherham United FC3710621385136
23.Sheffield Wednesday4011821345235
24.Wycombe Wanderers F.C.418924306433
view all

Partneri webu