Posledný zápas

November 28, 2020 | 4:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
read more

Novinky

Huddersfield – Middlesbrough preview

V 14.kole súťaže doma privítame Middlesbrough. S týmto súperom máme naozaj výrazne negatívnu vzájomnú bilanciu. Ktovie, či existuje mužstvo v

Wycombe – Huddersfield preview

Len pár dni voľna a liga pokračuje 13.kolom. hráme u nováčika Wycombe, ktorý postúpil minulú sezónu ako víťaz Play Off.

Ďalší zápas

December 1, 2020
Millennium Stadium, Cardiff

Nasledujúce zápasy

December 1, 2020 | 8:00 pm
Millennium Stadium, Cardiff
December 5, 2020 | 4:00 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
December 8, 2020 | 8:45 pm
John Smith's Stadium, Huddersfield
December 12, 2020 | 4:00 pm
Dean Court, Bournemouth
PosTeamPWDLFAPts
1.Norwich City14842181128
2.Bournemouth14761231227
3.Reading FC14824231826
4.Watford14752191126
5.Bristol City14734171424
6.Brentford FC14653201323
7.Swansea1365218823
8.Stoke14644211822
9.Blackburn Rovers FC14635271621
10.Middlesbrough FC1456314921
11.Millwall FC14482121020
12.Luton Town FC14545111719
13.Huddersfield14536181918
14.Cardiff14455171317
15.Queens Park Rangers14455162017
16.Preston North End14518172116
17.Barnsley FC14446151616
18.Birmingham City FC14374101216
19.Coventry City F.C.14347142413
20.Rotherham United FC14347141813
21.Nottingham Forest1333791612
22.Wycombe Wanderers F.C.1424872010
23.Sheffield Wednesday143567128
24.Derby County FC141496217
view all

Partneri webu